Jump to content

İstek : Personal Notes & Informasion

Recommended Posts

Arkadaşlar

Şu sıralar MyNotesKeeper adında bir yazılım kullanıyorum.

Aslında bu programdan menunum ve yazılımcı ile de iletişim halindeyim ama programın POP3 eksikliği sebebi ile başka bir yazılım arayışım devam etmekte

EssentialPIM yazılımını detaylı sayılabilecek seviyede inceledim

MyNotesKeeper ın TAB ve gruplandırma mantığı yok ve eklediğiniz yeni döküman ismini renklendirme sıralama ve gruplaması biraz zayıf ve yetersiz

POP3 desteği olmasına rağmen BCC den giden email ler kullanıcıda gözükmekte. BCC ye eklemenin manası kalmıyor

PIM de Oluşturduğum Tree de sıralama özelliğide bulunmuyor

MyNotesKeeper ın son versiyonunu kullanıyorum. Zaman içiserisinde eklediğim dosya sayısından da olabilir, program yavaşladı ve sık kitlenmeler oluşuyor.

Yazılımcı belirttiğim sorunlar üzerinde düzeltmeler yapacağını belirtti

Ama POP3 talebime henüz cevap vermedi

EssentialPIM in artıları var iken sıralama ve gruplama kısmındaki zafiyet ve POP3 deki BCC sorunu sebebi ile kullanmıyorum

OutLook gibi gereksiz ve kullanışsız programlar işimi görmüyor çünki döküman yönetimi olmadığı gibi, Dosyaları TAB ve Tree mantığında gruplandırma özelliğinide göremedim.

Bu şekilde bir program kullanmış, kullanmakta olan veya bilen (poster-uploader) arkadaşlar cevaplar ve özel mesaj atar ise çok memnun kalacağım

Programın özellikleri ve fiyatı uygun olursa lisanslı kullanıcı olacağım. Aksi halde MyNotesKeeper ile devam etmek zorundayım.

MyNotesKeeper ın fiyatı çok uygun ama POP3 desteği yok. PIM in var ama kullanımı hiç işime yaramıyor

Teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...