Jump to content

Özgürlükİçin Güncelleniyor!

KemalALKIN

Recommended Posts

ozgurlukicin-takimi_.png

Herkesin merakla ve heyecanla beklediği o an geliyor. Pardus 2009.2 sürümü, adım adım yaklaşıyor. Geliştiricilerimiz harıl harıl sürüm için çalışmaya devam ederken biz de boş durmuyoruz. Yeni sürümü, güncel Özgürlükİçin içerikleriyle karşılamayı planlıyoruz.

Belgelendirme çalışmalarına ne kadar önem verdiğimizi her fırsatta zaten söylüyoruz. Yeni sürümde, Özgürlükİçin'de yer alan bütün belgelerin yeni Pardus 2009.2 sürümü ve depolarına göre güncellenmiş olmasını istiyoruz. Bu sebepten de güzel bir çalışma başlattık. Önceliği İlk Adımlar, Paketler ve Nasıl Belgeleri'ne vererek genel anlamda bir güncelleme sürecine girdik.

Siz kullanıcılarımızın desteği ve çabasıyla, Özgürlükİçin'i yeni sürüme yakışır bir hale getirmek istiyoruz. İsterseniz buradaki forum başlığından maddeleri seçebilir ve güncelleyebilir, isterseniz de kendi bulduğunuz güncel olmayan maddeleri düzenleyebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak hiç de zor değil. Bazı yazılar, sadece görsellerinin düzenlenmesi bile yeterli olacak kadar güncel durumda.

Haber çevirilerini daha rahat yapabilmek için http://ticket.ozgurlukicin.com adresinden ulaşabileceğiniz takip sistemini kullandığımızı daha önceden sizlere de duyurmuştuk. Güncellemeler için de aynı sistemi kullanmanın faydalı olacağına karar verdik. Takip sistemine girerek istediğiniz güncellemeyi seçebilir, üzerinize alabilir, yazınız tamamlandığında da aynı sistem üzerinden bize iletebilirsiniz. Bu kadar kolay bir sistemle bu sürecin daha hızlı ve düzenli işleyeceğini düşünüyoruz. Hazır girmişken, çevrilecek haberlere de göz atabilirsiniz:)

Gönüllü ve hevesli elleri görmek istiyoruz, kimler Özgürlükİçin ve Pardus için bir şeyler yapmak ister? :)

KAYNAK: www.ozgurlukicin.com

Kemal bey özel olarak kabul etmeseniz eğer size birşey sormak istiyorum.

Pardus yada özgürlükiçin sitesinde gönüllü olarak çalışıyor musunuz? yada görevli misiniz? Eğer oyleyse nelerle ugraşıyorsunuz? yani görevleriniz neler? sırf meraktan soruyorum....

Kemal bey özel olarak kabul etmeseniz eğer size birşey sormak istiyorum.

Pardus yada özgürlükiçin sitesinde gönüllü olarak çalışıyor musunuz? yada görevli misiniz? Eğer oyleyse nelerle ugraşıyorsunuz? yani görevleriniz neler? sırf meraktan soruyorum....

Malesef çalışmıyorum, sadece üyeyim oraya bir rütbemde yoktur, ancak yaygınlaşması veya tanınması için haberleri ve gelişmeleri yayınlıyorum, eğer bilgim yetseydi yada kursları gazianteptede verilseydi gönüllü olarak çalışırdım sanırım yaşta fark ediyor ilerde belki inşallah onların arasında olurum.

NOT:Kâr Amacı Gütmediği İçin Onlara İçlerinden Olmasamda Destek Olan Olur Diye Yayınlıyorum Bunlar.

Umarım Bir Sakıncası Yoktur (Milli Sistemimiz Olduğu İçin Uygun Gördüm Yayınlamayı).

Malesef çalışmıyorum, sadece üyeyim oraya bir rütbemde yoktur, ancak yaygınlaşması veya tanınması için haberleri ve gelişmeleri yayınlıyorum, eğer bilgim yetseydi yada kursları gazianteptede verilseydi gönüllü olarak çalışırdım sanırım yaşta fark ediyor ilerde belki inşallah onların arasında olurum.

NOT:Kâr Amacı Gütmediği İçin Onlara İçlerinden Olmasamda Destek Olan Olur Diye Yayınlıyorum Bunlar.

Umarım Bir Sakıncası Yoktur (Milli Sistemimiz Olduğu İçin Uygun Gördüm Yayınlamayı).

Hmm ben grupta çalışıyor yada paket derleme vs. yapıyorsunuz sanmıştım pardus a ilginizden dolayı. Destek vermeniz de çok iyi. Ne kadar fazla duyulursa o kadar iyi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...