Jump to content

Çok İlginç

marvelin

Recommended Posts

Arkadaşlar 1 aydan biraz fazlaca önce açtığım bi konu İnanılması güç ama <_< Dün çöp kutusuna taşınmış taşıyan arakdaşa cevap yazacaktım ama konu kapalı haliyle neyse biliyorum bunuda silecek eminim belkide şöyle anlatıym bazen bu sitede konu paylaşmıyacağını söyleyen üyeler oluyor ya gerçekten hak veriyorum bu linkteki

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=137643&hl=[/CODE]

konuyu bir aydan biraz fazlaca önce ben açtım hatta moderatörlerden biri konuya cvp bile yazdı neyse dün bi baktım konu çöpe taşınmış.Nedeni ise "Arama yapmadan konu açmayın vs vs" buraya kadar herşey normal Diyemiycem çünkü Çok afedersiniz bu arkadaşımız uyuyormuydu 1 aydır ben cvp yazıncamı anasayfada gördüde çöpe taşıdı kaldıki madem böyle bi konu var 1 ay öncesinde moderatörlerden birininde cvp yazdığını görmüştür görmediyse siz görün bilin istedim değerli üyeler söyleyin bana burda kim haklı.Konuyu Umarım silmez arkadaşımız zaten silerse hatasını kabul etmiş olucak.

Okuduğunuz İçin Teşekkürler...

Herşeye bi cevabın var o zaman benimde sana var gördüğü yerde silecek demekki öylemi öyle o zaman site uçsa veya biri küfürlü bi konu yazsa bir ay herkes okusun onu öylemi bundan haberiniz olmıycak kaldıki moderatörlerden biri cvp yazdı diyorum (Yağmuradam) belliki birbirinizdende haberiniz yok sonra üste çıkmaya çalışıyosun.Neyse daha cvp yazmıyorum konuyu kapatabilirsin ha şimdi kapat 1 ay sonrasını bekleme.

• Administrator
Herşeye bi cevabın var o zaman benimde sana var gördüğü yerde silecek demekki öylemi öyle o zaman site uçsa veya biri küfürlü bi konu yazsa bir ay herkes okusun onu öylemi bundan haberiniz olmıycak kaldıki moderatörlerden biri cvp yazdı diyorum (Yağmuradam) belliki birbirinizdende haberiniz yok sonra üste çıkmaya çalışıyosun.Neyse daha cvp yazmıyorum konuyu kapatabilirsin ha şimdi kapat 1 ay sonrasını bekleme.

Seviyeni bozma. Doğru dürüst konuş, asabımı bozma.

Moderatörler robot değiller. Küfür görürsen raporlarsın, çift açılan konu görürsen raporlarsın. Bunda anormal olan bir şey yok. YAGMURADAM o konunun çift konu olduğunu bilmek zorunda değil. siriusblack konunun çift olduğunu görüp çöpe atmış. Doğrusunu da yapmış. Burada hatalı olan, aramadan konu açan sensin.

Buna benzer olay banada oldu açtıgım konu silinmişmi??, yokmu bilinmiyor hala(Konuya açtıgımdan eminim) açtıgım konuda 10 dk sonra yok oldu.Moderetör'e msjb attım Vip'tedir dedi...

Vip neresi oluyo diye msj attım cevap hala gelmedim.?

Ehliyet 'akademi Vcd Egitim Seti'nden bahsediyosun. Türk eğitim CD/DVD'leri paylaşımı yasak. Bu tür konular VIP, TnC Sever yerlere taşınır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...