Jump to content

Windows 7 çalışan Aktivasyon Metodu 27 Mayıs 2010

lovablets

Recommended Posts

windows 7 çalışan aktivasyon ve metod 27 mayıs 2010

Arkadaşlar bizzat tarafımdan denenmiş olup sorunsuz çalışmaktadır. Bu dosyada sadece aktivasyon olmayıp aynı zamanda win 7 son güncellemelerde yüklenen ve lisansı iptal eden güncelleme dosyasından da nasıl kurtulacağınız var. İçinde adım adım anlatıp yazdım ve sizlere sundum alıntı değildir dosya boyutu 9 mb olup sorunsuz çalışmaktadır. iyi günler

indirme linki:

http://rapidshare.com/files/392283350/lovabletsss.zip.html

Denedim fakat 'daha sonra üstteki geri ok işaretinden 2 geri giderek WİNDOWS UPDATE' ye dönün ve soldaki menülerden GÜNCELLEŞTİRMELERİ DENETLE ye basın.Sizler için yeni güncelleme kontrolü yapacak ve bulduğunda GÜncelleştirmeleri Yükle yazısı çıkacaktır.' adımında şu hatayı alıyorum.

adszzhq.jpg

Edit: Res attım düzeldi, Teşekkürler. Kurtuldum 'yazılım korsanlığına uğradınız' yazısından :D

Daha dün akşam ben bunun yapılışını yazdım :))) Bu kadarda karmaşık anlatmana gerek yoktu benim yazdıgımdan bir copy paste yapsan daha iyi anlardı herkes.

Benim Anlatımım :

1. Denetim Masası >> Program Kaldır >> Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle >> KB971033 (Bu Güncellemeyi Kaldırın).

2. Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.010 (by Napalum) Kullanarak Yeniden Aktifleştirin.

3. Restart Atın.

Windows 7 Yeniden Orjinal oldu.

Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.010 (by Napalum)

Please register to see this content.

Daha dün akşam ben bunun yapılışını yazdım :))) Bu kadarda karmaşık anlatmana gerek yoktu benim yazdıgımdan bir copy paste yapsan daha iyi anlardı herkes.

Benim Anlatımım :

1. Denetim Masası >> Program Kaldır >> Yüklü Güncelleştirmeleri Görüntüle >> KB971033 (Bu Güncellemeyi Kaldırın).

2. Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.010 (by Napalum) Kullanarak Yeniden Aktifleştirin.

3. Restart Atın.

Windows 7 Yeniden Orjinal oldu.

Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.010 (by Napalum)

Aynen katılıyorum, evet bu yol daha basit :)

Ama KB971033 ü kaldırdıktan sonra ilk olarak Windows 7 Loader ı Deaktif edip ardından yine Aktif ederse daha iyi olur.

Ayrıca daha yeni bir sürüm var, Windows 7 Loader eXtreme Edition 3.117

Please register to see this content.

saygılar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...