Jump to content

Pc'ye Driverlerini Bulup Yükleyemedim

H4X0R

Recommended Posts

Arkadaşlar kuzenime windows xp sp3 pro kurdum sorunsuz bir şekilde...

Ama Driver Pack solution 10 ve Cobra Driver Pack leri denememe rağmen Driverler bulunamadı.

Şöyle küçük bir yazılımla Ekran Kartı ve Ses Driver Markalarını Öğrenebileceğim bir program ya da başka bir yöntem var mıdır ?Şimdiden Herkese Teşekkür Ederim.NOT:Everest Ultimate Bu İşi Yapabilir mi ?

pcin toplama deilse sitesindende bulabilirsin aslında :D

Neden toplama olunca hurdalıktan mı alıp ismini silip koyuyorlar kasaya ne alaka arkadaş anakartın üzerindeki yazıya dikkat et mutlaka bir yerde ismi vardır Asus ise asus.com.tw gigabyte ise gigabyte.com.tw v.s. ... v.s msi anakarlarda bazen isim vermiyor 7233 gibi bunuda googleden bulabilirsin eğer o da olmadı everest programını indir kur anakartı öğrenirsin

Please register to see this content.
bu programı indir Tüm sistem bilgilerinizi ögrenır gereken sürücüleride öürenirsiniz.Bilgileri burdan verirsen Driverleri bulmandada yardımcı olurum. MUHABBETLE

Tüm sürücüleri burada. Alttan işletim sistemini seç indir.

http://www.gigabyte.com.tw/products/product-page.aspx?pid=1796&dl=1#dl[/CODE]

2bcdw6.png

Bunların Hepsini mi indirmeliyim ?

Ve acaba yanlış bir yere mi girmiş bulunuyorum ?

Sabrın için gerçekten teşekkürler.

Bu Forumun Hakkını Ödeyemem Gerçekten..

Xpyi seçtiysen doğru yere girmişsin. Hepsi dediğin 4 tane driver var burada. Sen baştaki asia ya tıkla onları indir. Ses, chipset, ağ ve ekran kartı için sırayla sayacak olursak. (zaten lazım olanlar da bunlar. ;) )

Xpyi seçtiysen doğru yere girmişsin. Hepsi dediğin 4 tane driver var burada. Sen baştaki asia ya tıkla onları indir. Ses, chipset, ağ ve ekran kartı için sırayla sayacak olursak. (zaten lazım olanlar da bunlar. ;) )

Teşekkür Ederim.Senin sayende Driver nasıl arandığını da öğrenmiş oldum.Sağolasın!

Neden toplama olunca hurdalıktan mı alıp ismini silip koyuyorlar kasaya ne alaka arkadaş anakartın üzerindeki yazıya dikkat et mutlaka bir yerde ismi vardır Asus ise asus.com.tw gigabyte ise gigabyte.com.tw v.s. ... v.s msi anakarlarda bazen isim vermiyor 7233 gibi bunuda googleden bulabilirsin eğer o da olmadı everest programını indir kur anakartı öğrenirsin

hocam ben hurda felan demedim sadece hepsi bir fabrikadan çıkmışsa mesala benim hp direkmen sitesinden bütün güncel driverleri indire biliyorum site site gezmiyorum.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...