Jump to content

Asus P5pl2 Ses Sürücüsü

talham44

Recommended Posts

Beyler sabahtan beri gezmediğim yer indirmediğim program kalmadı.asus p5pl2 anakartım var ama ses sürücüsü yüklenmiyor.hangisini denediysem olmadı.lütfen yardım edin yarına yetiştirmem lazım.

masaustunde duran bılgısayarım sımgesıne bır kere tıkla daha sonra uzerınde sag tus ozelıkkler yap orda sıstem ozelıkklerı yazar wındows demıssın ama ne kullanıyorsun xp mı vıstamı wındows 7 mı ? orada yazar bu arada durduk yeremı oldu yoksa format attın daha sonra yukleyemedınmı bıraz daha acıklayıcı bılgıler verırsen

xp pro sürüm.ama dediğim gibi 32 veya 64 bit mi bilmiyorum.format attıktan sonra oldu.elimde ses cd si yok.driver checker ile tarattım hepsini yaptı ama ses olmuyor.buluyor indiriyor ama yükleme sırasında hata veriyor.

Please register to see this content.

Yukarıdaki arkadaşın kini yüklersen çalışmaz çünkü ALC series link vermiş sana sen AD1986A bulman lazım,Bunuda vermiş olduğum linkten temiz edebilirsin.

işletım sıstemın desteklemıyor gıbı br hataya benzıyor belkı sıstemınde vırus falan olabılır yenıden format atıp bır dene aygıt yonetıcısınden baktıgında sadece ses kartının drıverı mı unlem ısaretı verıyor ıst anadolu yakasındaysan yardımcı olmaya calısıyım

arkadasım ne alakası var asus un kendı sıtesınden kendı modelınden attım lınkı kafama gore koymadım nasıl calısmaz

Asus P5PL2 de AD1986A Ses entegresi var ALC driver ile çalışmaz.

işletım sıstemın desteklemıyor gıbı br hataya benzıyor belkı sıstemınde vırus falan olabılır yenıden format atıp bır dene aygıt yonetıcısınden baktıgında sadece ses kartının drıverı mı unlem ısaretı verıyor ıst anadolu yakasındaysan yardımcı olmaya calısıyım

evet sadece o veriyor.daha yeni format attım.tekrar atmam uzun zaman alır.

beyler hepinizden Allah razı olsun.yahu hele şükür halledebildim be.neyse bilmeyenler için buraya yazıyorum.

asus un kendi sitesine girin orada global yazan partlar var 4 tane.hepsini indirin ve partları tek tek çıkarın.sonra 4. partı açıp 2K_XP klasörünü açıp oradan yükleme yapın.sağlıcakla kalın.teşekkürler.

Please register to see this content.

alisky ve tipoti abilerime saygılarımı sunuyorum.çok sağolun.sorun çözüldü.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...