Jump to content

Uzaktan Eeişim Bağlant Hatası

black_sel

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar. dün bilgisayarıma format atıp yeniden yükledikten sonra Vodafone 3G USB modemi tanıtıp çalıştırdığımda bağlantı hatası verdi . müşteri hizmetlerini aradım ve tarif ettiler. Ama UZAKTAN ERİŞİM BAĞLANTI YÖNETİCİSİ ve UZAKTAN ERİŞİM OTOMATİK BAĞLANTI YÖNETİCİSİ hizmetleri başlamadığı için modem bağlantı kuramıyor dedi. ve hizmetleride başlat dediğim halde başlatılamıyor. Aşağıdaki hatayı alıyorum .

2978.jpg

bu sorunu nasıl halledebilirim. yardımların için şimdiden teşekkür ederim.

Kullandığın XP Modifiye Mi ?

Eğer Modifiye İse normal XP Kur Modifiyeler'de Sorunlar Çıkıyor Muhakkak

evet kardeş modifiyeli MXP V2 kullanıyorum . ama normal xp ye göre daha hızlı olduğu için tercih etmiştim. yükleme sırasında sorduğu bazı ayarlardan olsa gerek daha önce böyle bir hata ile karşılaşmadım.

bende vodafone kullanıyorum bende v2 kullanıyorum hıc bır sorun vermıyordu bu ara faturayı odemedıgım ıcın kapandı ama normal duz xp ıle kurup dene cunku turkcell de vodafone da sp3 u kabul etmıyor baglantı sorunu verıyor

bende vodafone kullanıyorum bende v2 kullanıyorum hıc bır sorun vermıyordu bu ara faturayı odemedıgım ıcın kapandı ama normal duz xp ıle kurup dene cunku turkcell de vodafone da sp3 u kabul etmıyor baglantı sorunu verıyor

ama daha önce aynı dvd den yüklenmiş xp yi kullanıyordum. o zaman hiç bir sorun yoktu. hatta " Vodafone Mobile Connect " programının yeni sürümünüde kurdum yine aynı.

o zman bence baska bır pc de dene vodafonu calısmazsa bı format daha at belkı uzerıne bı program falan kurmussundur o etkılıyor olabılır dedıgım gıbı aynı seylerı bende kullanıyorum v2 bıde vodafone

• 4 hafta sonra ...

1

Vodafone 3G USB modeminin sürücülerini yüklersen sorun cözülür :lol: eyer buda işe yaramazsa altakileri yap...

2

1. Başlat'ı ve sonra da Yardım ve Destek'i tıklatın.

2. Görev Seç'in altında, Bilgisayar bilgilerini görmek ve sorunları tanımak için Araçlar'ı kullanın öğesini tıklatın.

3. Araçlar alanında, Sistem Yapılandırma Yardımcı Programı'nı tıklatın.

4. Sağ bölmede, Sistem Yapılandırma Yardımcı Programını aç'ı tıklatın. Sistem Yapılandırma Yardımcı Programı açılır.

5. Hizmetler sekmesini tıklatın.

6. Aşağıdaki hizmetlerin tümünün açık olduğunu doğrulayın. Bir hizmeti açmak için, hizmetin onay kutusunu tıklatıp seçin.

* Uygulama Katmanı Ağ Geçidi Hizmeti

* Ağ Bağlantıları

* Ağ Konumu Tanıma (NLA)

* Tak ve Kullan

* Uzaktan Erişim Otomatik Bağlantı Yöneticisi

* Uzaktan Erişim Bağlantı Yöneticisi

* Uzaktan Yordam Çağrısı (RPC)

* Telefon

7. Tamam'ı ve sonra da Yeniden Başlat'ı tıklatın.

8. Windows yeniden başlatıldıktan sonra, Internet Bağlantı Paylaşımı Sihirbazı'nı yeniden çalıştırın.

3

1. Başlat > Çalıştır

2. CMD /K SC CONFIG SPOOLER DEPEND= RPCSS

3. Bilgisayarı yeniden başlatın

4. Problem devam eder ise.

5.Başlat > Çalıştır > "regedit"

6. Aşağıdaki anahtara gelin

HKEY_LOCAL_MACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Servic es\Spooler

7. Sağ taraftan "DependOnService" tıklayın.

8. RPCSS olarak değiştiri.

9. Bilgisayarı yeniden başlatın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...