Jump to content

Kpss İle İlgİlİ

daywalker_1538

Recommended Posts

lisans düzeyinde girebilirsin. zaten o sınav "mezun veya mezun olabilecekler" için. kpss notun 2 yıl geçerli olduğu için öğrenciykende girebilirsin.

ama okulu bırakma,uzatma vs. gibi durumların varsa lise düzeyine gir. çünkü bir kere lisansa giren lise düzeyine bi daha giremiyor. ama liseye giren sonra lisansa girebiliyor!

lisans giremezsin de, 2 sene bitirdiğin için önlisans girebilirsin ama önlisans sonuçlarına göre senin bölümün tercihlerde çıkmayacağı için ortaöğrenim mezunu olarak girmen tavsiyemdir

lisans giremezsin de, 2 sene bitirdiğin için önlisans girebilirsin ama önlisans sonuçlarına göre senin bölümün tercihlerde çıkmayacağı için ortaöğrenim mezunu olarak girmen tavsiyemdir

önlisans ne oluyor anlamadım dostum ama ben 4 yıllık unıversıte okuyorum ve 3. sınıftayım okulum bıtmedı yanı

önlisans ne oluyor anlamadım dostum ama ben 4 yıllık unıversıte okuyorum ve 3. sınıftayım okulum bıtmedı yanı

şimdi sen 4 yıllık okuyorken 2. sınıfı bitirdikten sonra okuldan ayrılmak istediğinde sana önlisans diploması verirler 2 yıl tamamladığın için, lise sonrası tercihlerdeki 2 yıllık bölümlerde önlisans oluyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...