Jump to content

Tayinim çıkacak... yerler için henüz karar veremedim

KelebeK

Recommended Posts

Tam arkadasla konusuyorduk Pirre Lotti yi duymustum uzun zamandirda gitmek istiyordum arkadasta oranin hemen altinda oturuyor.. Hep daha sonra ya biraktigim icin gitmek nasip olmadi bugune kadar.. Bayramin 3. gunu kismetse gidicez.. Tam olarak nerede diye soruyordum.. O sirada konuyu gordum resimleri ekledim :)

Tek butonuna basmisim :)

Düzenli Bir Şehir İstiyorsanız KONYA derim ben de . (bu arada Konyalıyım ancak objektif olduğuna inanın)

Bu arada Şubatta ne tayini hocam , ağustos daha uygun değil mi ? Ve Hizmet Puanınız nedir ?

atamadır heralde kpps 2.dönem atamaları warya o olabilir..ayrıca bende konyalıyım(çaktırmayın :) )

ayrıca bende konyalıyım(çaktırmayın :) )

Şiştt :)

Ayrıca bir arkadaşımız BURDUR demiş. Bence istekleriniz arasına kesin yazmanız gerek. Hele ki Bucak ilçesi.. Sessiz sakin insanları sanırım sizin istediğiniz bir yapıda..

Ben Bursa/Orhangazi'yi Tavsiye Ederim Yasadıgım Yer Olarak Cok Mukemmel Bir Sehir :) Kira Fiyatları .. 120-200 YtL Arası En Lüks Bir Daire Bile 250-300 YtL Cok Mukemmel Bir Sehir Gezilcek Gorulcek Yerleri Cok Var İstanbula 1 Saat Bursaya 30 Dk Uzaklıkta Yani Tam Ortada Biryer... Tavsiye Ederim..

Ben Bursa/Orhangazi'yi Tavsiye Ederim Yasadıgım Yer Olarak Cok Mukemmel Bir Sehir :) Kira Fiyatları .. 120-200 YtL Arası En Lüks Bir Daire Bile 250-300 YtL Cok Mukemmel Bir Sehir Gezilcek Gorulcek Yerleri Cok Var İstanbula 1 Saat Bursaya 30 Dk Uzaklıkta Yani Tam Ortada Biryer... Tavsiye Ederim..

zaten ben de bursa ya yakın bir yerde oturuyorum tercihlerim arasında bursa olacak ... inegölü düşünmüştüm ben de.. orhangazi de olabilir.. saol.

İstanbulu hiç tavsiye etmem ama mali desteğin yüksekse gel İstanbula yoksa hiç düşünme ben pişmanım ilk fırsatta kaçacağım aylık 3- 5000 TL varsa iyi yaşarsın İstanbulda.

Baybora Arkadasımız Haklı İstanbul Yasanacak Sosyal Bir Şehir Ama Kira Fİyatları Fİlan Biraz Yuksek Mesela Gecen Gun Tv de gormustum 5 m karelik 1 odanın aylık kira fiyatı 200 Ytl İdi Maddi Durumunuza Baglı Eger İmkanınız El Veriyorsa Tavsiye Edecegim 2. Yer Olabilir...

Gel sen malatya ya gel buranın insanıçok sıcak çok iyidir yazın 2 de bile kernek caddesi insanla dolu oluyor dondurmacı dolu orası yalama caddesi de diyolar :) burada evler de o kadar pahalı değil benim annem de babam da maliyecidir burası çok rahat valla komşuluklar falan çok iyi bi hapşırıyosun akşama 25-30 kişi geliyor

istanbulun pahalı olduğunu biliyorum o sorun değil ama arkadaşın dediği gibi bana komşulşuk lazım insanlık lazım doğrusu gittiğim yerde garip kalmak istemiyorum.. malatyanın iyi olduğunu duymuştum birkaç kişi daha malatya yazabilirsin demişti ... ilginize teşekkürler..

açıkçası ben gezebilecek değil de rahat edebileceğim bir yer istiyorum en önemlisi de insanlarının nasıl olduğu...

o zaman Hakkari yüksekova yı iste bol bol yüksek yüksek yerlere ev kurmasınlar türküsünü söyler rahat edersin

o zaman Hakkari yüksekova yı iste bol bol yüksek yüksek yerlere ev kurmasınlar türküsünü söyler rahat edersin

çok komiksin.. hakkari almayayım bennnn.........

Gonya güzeldir hele gölü olan bir yere falan gidersen...

Bursa da güzel merkezdeyim ben en zından konya merkezden daha hoşuma gidiyor...

İnsanı da güzel ama bizim alttaki kadın bizden çok rahatsız! Çok gürültü ediyormuşuz! O da olmasa :glare:

maraş a isteme de nere istersen iste :glare:

.. tühh yazıklar olsun... suyunu iç ... ondan sonra istemede ayakları ha.. dur sen.. ede dedik bağrımıza bastık..

en küçük ilçesinde durupta ne sosyal aktivitesi istiyorsun... anlamadım.. ayrıca gününü pc başında geçiren biri için aktivite olsa ne olmasa ne.. hani konyayıda biliriz.. türkiyenin en pahalı şehirlerinden biri...

bide ileti yazan arkadaşa, bire kardeşim doğmamış çocuğa don biçmişsin hele bir şubat gelsin.. ataman kesinleşsin.. velakin ataman çıktı, daha ne yeri beğeniyorsun.. cehennem bile gelse gideceksin başka seçenek tanımıyorlar.. Hayırlısını iste nere gelirse gelsin..

• 2 years yıl...

arkadas yuksekovayı begenmiyormuş güleyim bari :D) burda görev yapanlar insan degil mi? arkadaşın tayini nereye çıktı ögrene bilirmiyiz.

birde kahramanmaraş hakkında yorum yapan bir arkadaşın yorumunu begenmedim. bir kahramanmaraşlı !!!!!!!

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...