Jump to content

Tayinim çıkacak... yerler için henüz karar veremedim

KelebeK

Recommended Posts

şubatta nasipse tayinim çıkacak fakat yazacağım yerler için henüz karar veremedim. eğer bulunduğunuz şehirler ilçeleri , geçim , kiralar vs.. konusunda bilgi verirseniz sevinirim...

sen neresin istiyor sun elimiz de birden cok şey var pekala crak ını da ister misin!

:(:(:wacko::wacko::(:D:D:D

siz eğlenmenize bakın arkadaşlar.. sanırım konu çok komik geldi mümkünse çok rahat edebileceğim bir yer olsunn.. burada doğuya gitmedim doğuyu gördüm de ... :(:D:D

Madde 16. Başlıklarınızda açıklayıcı olmalısınız. Hiçbir açıklayıcılığı olmayan "yardım edin", "lütfen dikkat", "acil" ve benzeri başlıklar kullanmamalısınız.

Konu basligi duzenlenmistir lutfen daha dikkatli olalim..

Valla Burdur Tam Bi Memur Memleketi. Merkezde Calısırsan Ulasım Sorunun Olmaz Yuruyerek Burduru 1 Saatte Gezersin. Kira Yonunden 300-450 YTL Kaloriferli Evler. Sobalıda 200-300 YTL Arası. Antalyaya Yakın. Kapkaccısı Yok :) Aksamları Rahatca Cıkıp Gezebilirsin. Valla Fazla Bi Giderinde Olmaz.

selam,

ben erzurumu tavsiye ederim,her acidan rahat edersin,yanliz kislari biraz soguk gecer ama insan alisiyor.

erzurum evt çok soğuk yazın ortasında bile akşamları üşüyor insan daha önce gittim.. mümkünse sıcak yerleri düşünüyrm :)

Eminim sitede birinin tanıdığı vardır tayinler ve terfiler genel müdürlüğünnde..

Yıldırım hızı ile halletsin yukarıda bahsettiğim yere

:)

benimle ne alıp veremedğin var ki interneti olmayan bir yer olsun diyorsun... interneti olmasa da olur... no problem..

ben de maraşı düşünüyordumm .. neden yaşanacak yer değil mi ? :):)

Sosyal aktivite beklemeyin fazla gezip tozmayı istiyorsan da aynı şekilde öyle birşey bekleme.. En iyi diyebileceğim KONYA ... Gez dünyayı Gör KONYA'yı...

Sosyal aktivite beklemeyin fazla gezip tozmayı istiyorsan da aynı şekilde öyle birşey bekleme.. En iyi diyebileceğim KONYA ... Gez dünyayı Gör KONYA'yı...

açıkçası ben gezebilecek değil de rahat edebileceğim bir yer istiyorum en önemlisi de insanlarının nasıl olduğu...

@Tabele

Sen ne kaşif 1 adammışsın yahu,

Evde oturuyon sabahtan akşama kadar.. hanım diyo sana, yürü hadi düş önüme makretten alınacaklar var, Ve sen tıpış tıpış markete gidip de hesabı ödeyip de, nevaleyi taşımakla mükellef iken,

Aktiviteden bahsediyorsun..

Senin en iyi aktiviten Xp aktivasyonu olsa gerek...

Bu arada sizinle alıp veremediğim bir şey noktasında, Ne var ki alıp-veremediğim..

Sadece açtığınız konuları ve iletilerinizi [bir hayranınız olarak] dikkatle takip etmeye çalışıyorum.

Gel Samsun'a .Özellikle Yakakent. Deniz kenarında zorunlu hizmetini tamamlarsın. Ama zorunlu hizmeti tamamladım diyorsan Çanakkaleyi tavsiye ederim ben gitmek istiyordum ama sen git ne yapalım.

Gel Samsun'a .Özellikle Yakakent. Deniz kenarında zorunlu hizmetini tamamlarsın. Ama zorunlu hizmeti tamamladım diyorsan Çanakkaleyi tavsiye ederim ben gitmek istiyordum ama sen git ne yapalım.

samsun'u çok severim. her yaz orada geçiriyorum tatili... gezilecek bir yer ama yaşanacak yer konusunda tereddütlerim var.. ilginize teşekkürler..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...