Jump to content

Xp Modifiye Hakkında

Recommended Posts

winntsift satırına bak komutta vardır orda bence tam adı.klasorleri son deiştirme tarihine göre sırala 2008 lerden sonradır kesin ;)

Kurcalamadiğim Sey kalmadi Bütün Rarli Klasörleri bile Actim Tek tek ama yokkk

$u Cılgın Modifiyeci Arkadaşlar Bi El atsa Diyorum bu işe :D

Kaçıncı dakikada çıktığı önemli 38. dakikaysa winnt.sif altından "DetachedProgram" bölümüne bak.Yok eğer 13. - 12. dakikaysa nereye bakman gerektiğini zaten biliyorsundur.Ama yüksek ihtimal DetachedProgram dır.

XP Kurulumundan önce çıkıyor o ekran.Resim sizi yanıltmasın.

Dikkat edilirse resimde 3. adımda gözüküyor.Fakat XP kurulumu 4. adımdan başlar.Bu yüzden kurulum öncesinde çalışıyor büyük ihtimalle.

%80 ihtimalle presetup.cmd dosyasında belirtilmiştir winnt.sif editor dosyası.

Benim MXP'de vardı bu ama benimki XP kurulumu sonrası başlıyor,39.dakikada, DetachedProgram olarak.

C++ filan bilseydim ben de kurulum öncesi yapacaktım.

Fakat AutoIt ne yazık ki XP kurulumu öncesi çalışmıyor.Bu yüzden 39. dakikada başlattım ben.

Benim çalışmanın kaynak kodlarını ise ne yazık ki paylaşamam.

Zamanında biri çok ısrar etti zaten paylaş diye.Birkaç arkadaş da yazdı neden paylaşmıyorsun diye.

O zamanlar forumda olan bilir,çok konuşuldu,tartışıldı bu konu.

Ben bu kaynak kodlarını paylaşırsam neler olacağını biliyorum.Bu yüzden paylaşmamak en iyisi.

Kaçıncı dakikada çıktığı önemli 38. dakikaysa winnt.sif altından "DetachedProgram" bölümüne bak.Yok eğer 13. - 12. dakikaysa nereye bakman gerektiğini zaten biliyorsundur.Ama yüksek ihtimal DetachedProgram dır.

Evet Kurulum Başlarken Hemen Sonra Geliyor.Fakat bakmadiğim Yer kalmadi Gercekten Yok

Arkadaş Link Vermiş Bakalim Deniyelim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...