Jump to content

Emut Antivirus Süper Bir Virüs Temizleme

Sirius

Recommended Posts

63608adsiz.JPG

EMUT ANTIVIRUS

Virüsleri temizler.

Gizli dosyaları göster seçeneği aktif olur.

Antivirüs programı ile birlikte kullanılır.

Özellikle gizli dosyaları göster seçeneği aktif olmuyorsa, çok işe yarıyor. Ayrıca youtube sitesine giriş modülü var. Hem de türkçe.

http://rapidshare.com/files/395713112/EMUT_ANTIVIRUS.7z[/CODE]

• 2 hafta sonra ...
  • 3 ay sonra...

Çoğu yerde combofix'i öneriyorlar ama kimisinde işe yaramıyor bunu hiç duymadım ama bir denemekte yarar var............

öncelikle şunu söliyeyim youtube işe yaramadı(internet cafede olduğum için heralde). birde bende gizli klasörleri görünür yapmayan virüsünü temizlemeyedi.avmo'da işe yaramadı. Bana mahsus olabilir lakin kaspersky'ın kurulumuna ve güvenli modda açılmasınada izin vermiyor bende ki virüs. Format attırmıcakmış hissine de kapılıyorum henüz denemedim araştırmalara devam. Gerisini pek kurcalamadım...

not alıntıdır : Bu program başlı başına bir antivirüs programı değildir, herhangi bir antivirüs programının yanında kullanılabilir. EMUT isimli portable program bilgisayarbilisim.net sitesinden istifade edilerek, Bilişim Tek. öğretmeni Mehmet Emin UMUTLU tarafından hazırlanmıştır. Antivirüs programlarının silemediği pekçok virüsü silebilmektedir. Özellikle Autorun virüsleri...

Ayrıca Youtube sitesine sık sık girmemiz gerekebiliyor, bu sebeple Youtube'a girmenizi sağlayacak küçük bir yazılım da eklenmiştir(Yalnız modemden direk gelen internet hattında çalışmaktadır.)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...