Jump to content

Bilgisayarla Müzik Yapma

Recommended Posts

Bu İşi Yapsa Yapsa FL-Studio Yapar Forumda Mevcut ....

FL Studio daha çok rap müzik beatleri için kullanılıyo ben daha güzel kapsamlı bi program arıyorum müzik hocam evde tek başına bir programla koca bi orkestrayla yapılacak kdar kapsamlı bi kayıt yaptı bn sormaya çekiniyorum aramızda ince bi rekabet var bu yuzden bulmam gerekiyor.

Madem Hocan Yapmış O zaman sorsana hocana ..

ben fl-studio kullandım.. ve tanıdıgım kişiler bu program ile professional müzik yaptılat her telden yapılır bunla...

yok ben kullanmam diyorsan hocana sor bklm. o ne ile yapmış müziği.. farklı bir progam ise burda paylaşırsın..

Madem Hocan Yapmış O zaman sorsana hocana ..

ben fl-studio kullandım.. ve tanıdıgım kişiler bu program ile professional müzik yaptılat her telden yapılır bunla...

yok ben kullanmam diyorsan hocana sor bklm. o ne ile yapmış müziği.. farklı bir progam ise burda paylaşırsın..

dediğim gibi aramızda bi rekabet var bu yüzden soramam. ynede teşkkurler bn bulrsam forumda paylaşırım.

Arkadaşım; Reason var Cubase var FL Studio yani program çeşitliliği çok .. Senin yapmak istediğin tarzda bunların 3'üylede yapabilirsin. Ama bu programların extralarını yani mesela Reason için "Refflier" FL Studio için "Vst Plugins" yani Türkçe anlamlarıyla "Eklentiler"ini kurman gerekli .. Eğer gerçekten profesyönel müzik yapmak istiyosan her program için alt yapın olması gerekli veya halk tabiriyle kulağın + Yeteneğin .. Şimdiden Kolay Gelsin

• 2 ay sonra...

ustat

pc deki yada laptoptaki klavyeyi kullanarak muzik yapman cok zor. basit prg war ve çok iğrenç. ben muzisyenim sana şöyle anlatıyım. pc de muzik yapmak istiyosan. iyi bir donanımın olması lazım. cubase, protool gibi iyi muzik prog. iyi bir ses kartı.microfon, warsa mixer. davul bass gitar yoksa bunları yazabilecek bir midi controller klavye lazım. ve her enstrumanı yazmak içinde vst-vsti eklentileri olması lazım. hadi hepsini temin ettin. kullanabilmen lazım. yeteneğin var yada yok. önemli diil önemli olan cubase de bunları iyi kullanabilmen. konu çooook derin. ama 1 başladın mı dewamı geliyo.her türlü konuda yardım ederim.saygılar...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...