Jump to content

Silgi Olsaydınız Neyi Silerdiniz?

feri

Recommended Posts

o zaman sana fabrika formatı atmak lazım :D

Mümkünse ben alabilirmiyim :D Kurtulmak istediğim birçok dert + hastalık + sorunum var :D conficker virüsü bile yedim :D Bağışıklık sistemimim (Antivirüsüm) lisanssız sanırım bir işe yaramıyor :D :D :D Ha bi de bios güncellemesi de yaparsan çok makbule geçer :D

Geçmişte yaşadığım hiçbirşeyi silmezdim onlar benim deneyimlerim. Aksi halde aynı hataları tekrar yapabilirdim. İllaki birşeyleri silmem gerekiyorsa

ABD başta olmak üzere

İsrail

İngiltere

Fransa

Gibi ülkeleri haritadan silerdim.

Bide ampüle atılan tüm oyları :)

2008-2009 yılını silmek isterdim... kendim ve ailem için çok büyük birşey yapmış olurdum  :)

sana son harfine kadar katılıyorum arkadaşım :)

Mümkünse ben alabilirmiyim :D Kurtulmak istediğim birçok dert + hastalık + sorunum var :D conficker virüsü bile yedim :D Bağışıklık sistemimim (Antivirüsüm) lisanssız sanırım bir işe yaramıyor :D :D :D Ha bi de bios güncellemesi de yaparsan çok makbule geçer :D

valla kendime denedim harddiskimde bozulma var fabrika formatı yemedi hayatın izleri çok etkili düzeltilemez yaralar açmış bad sector oluşmuş:)Tamiri mümkün değildir çöpe -_-

İnsan neleri silmek istemezki insanları umutsuzluğunu umutlarını kıranları yoksulluğu işsizliği insanlara zulüm edenleri küçüğünü sevemeyeni büyüğünü saymayanı sömürü düzenini 70 milyon 16000 aile çalışıyor böyle bir kapitalist düzeni bunlar toplum için kendim içinse bir vefasız uğruna geçen toplam 12 seneyi

Neler silinmeli :

1-Hak yolundan imanından çıkmış kendini şetana satımış ve her zaman şeytani yolda gidenler.

2-Binlerce masum evlatlarımızı kayıp ettiğimiz ve her gün şehit haberleri ile tüm ülkeyi mateme boyayan TERÖR lanetini çıkaran ve onları savunan o yolda hizmet gösteren TERÖRİST leri.

3-Dünya hayatının bozan iklimlerin değişimine sebep veren küresel iklim krizini çıkaranları.

4-Vatandaşıma ve kendime aileme GDEO lu ve hormonlu üretim yaparak herekesi ilerde kansere ******ürecek üretim sistemini yapanları.

........silinecek daha faazla meseler var aklıma gelenler bunlar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...