Jump to content

Kim Profilinize Bakmayı Düşündü Ama Son Anda ..

wmismail

Recommended Posts

Kim Profilinize Bakmayı Düşündü ama son anda Vazgeçti.. Hemen öğrenin.. !!

Geçenlerde açtığım grubun adı tam olarak yukardaki gibi.. Ve şu an üye sayısı 1.539 ..

Dalga geçmek için açtığım grupta bile neden çalışmıyor diye mesajlar geliyor :( Arkadaşımla iddiaya girdik yemeğine. 1000'i geçersem yemek ısmarlayacaktı. Grubu onun için açtık.

Hatta çalışıyor diye o kadar mesaj geldi ki :D Ben bile inanacaktım..

İnanmayın arkadaşlar bu gruplar fake !! Sahte !!

Lütfen Üye Olmayın !

http://www.facebook.com/group.php?gid=283361041076&ref=ts[/CODE]

ismail bu grubu görünce aklıma türkiyenin virüs yeme sıralamasında 1. olduğu geldi :D

Harbiden doğru ha :D

Bi karıkız resmi koy. Yanına bir de exe sıkıştır. Adam hiç bakmadan açar onu :)

facebookta iyi kekliyorlar bu tip mesajlarla senin işde geçenlerde acunun yeteneksizsiniz programındakine dönmüş:)Adam siren taklidi yapmış askerde askerler dışarı koşarak kaçmışlar kendiside gerçek sanıp oda koşmaya başlamış:)bununla 1000 oy topuyorsan siyasetçi olsan kimbilir ne yaparsın:)

:Q << Ağlanacak halimize üzülerek böyle gülmek zorundayım.

Ya abi insan oturur 2 dakika hiç mi düşünmez.

Yalnız garip olan şey üyeler arasında TNC'den isimler var :D Umarım ciddi olarak üye olmamışlardır :D gerçi sanmıyorum öyle olacağını.

Dalga geçmek için açtığım grupta bile neden çalışmıyor diye mesajlar geliyor

Bura kopardı beni ya :D

Aga iyi de zaten böyle bir uygulama var diye biliyorm. ... takipçilerini deşifre etti diye bişey,insanlar buna benzer diye düşünüp üye olmuş olabilirler.

Yok kardeşim öyle bir uygulama. Son zamanlarda profil resmi, bilgileri vs güncelleyen kullanıcıları sana kakalıyo baktı diye.

Ben Facede Bu tarz şeyler Çekici gelmiyo hepside fake :)))

ama ismail kardeşimiz açmış fake make hertürlü gireriz yani :)) sana inat geliyorum :)

Buyur moruk :D

Arkadaşlar, bilgisayarın sadece msn, facebook gibi şeylerden ibaret oldugunu zanneden binlerce insan var. Bu işin içinde olan ancak bunu bilebilir. Ki büyük ihtimal, yeni bir uygulamadır diye katılıyorlardır.

Hayat o bastığımız düğmede değil,sokakta tenefüs ettiğimiz havada,bizi gülümseten bi ufaklıkta,deniz kenarında gezerken bi anda durup denize taş atmada ya da günaydın dediğimiz ANNEMİZDİR.

Burası eğlencenin ötesinde, insanın kendini kaptırdığı bi yer olursa, kişi şapka setini önüne koyup bi kitap yazmalı kendi hakkında..

Saygılarımla

mucit41 en yakında zamanda Türkçe dersleri almalısın.

1.544 sayıya ulaşmışsın tebrikler sana ismail haytoda listene editlenmiş durumda,millet koyduğun göze hayran olarak sıraya girip katılmışlar,tebrik eder yolun acık face grubun hayırlı olsun.[/CODE]

Türkçe meali:

[CODE]1.544 üyeye ulaşmışsın ismail, tebrikler.Haytoda bu üye listesine eklenmiş durumda.Millet grup resmini beğendiğinden, gruba girmiş bence.Seni tekrar tebrik ederim, yolun açık, face grubun hayırlı olsun.[/CODE]

önce bütün listeni devet ediyorsun sonra profilinde 2kez paylaşıp 5 kez gözünü kapatıp açıyorsun sonra kendiliginden uygulamaya geçiyor...[/CODE]

Cevap:

[CODE]GERÇEKTENMİ YAPTIM OLMADI AMA[/CODE]

yazık ya :D

Yalnız garip olan şey üyeler arasında TNC'den isimler var :D Umarım ciddi olarak üye olmamışlardır :D gerçi sanmıyorum öyle olacağını.

İsmail abi davet edince gittik işte : ) . Ama böle birşeyin yapılamıcağını bende biliyordum. İşin ilginç yanı çalışdı diye yalan söleyenler bu güldürdü beni...

Biliyormusun.

Babam bile indirdiği kurduğu şeyleri silmekle geçiyor ömrüm :D.Bir kere girdiği siteden öyle bir virüs kapmışki formatsız çözümü yok :D.Neyse dedim :D

Bu milletde herşeye inanıyor.

• 2 hafta sonra ...
Biliyormusun.

Babam bile indirdiği kurduğu şeyleri silmekle geçiyor ömrüm :D.Bir kere girdiği siteden öyle bir virüs kapmışki formatsız çözümü yok :D.Neyse dedim :D

Bu milletde herşeye inanıyor.

Milletimiz de az şey değil yani :) Zekasını bu tarz şeyler yapmak yerine daha mantıklı şeylere harcasa var ya..

Arkadaşlar, bilgisayarın sadece msn, facebook gibi şeylerden ibaret oldugunu zanneden binlerce insan var. Bu işin içinde olan ancak bunu bilebilir. Ki büyük ihtimal, yeni bir uygulamadır diye katılıyorlardır.

Çok Haklısın Katılıyorum Malesefkine Öyle Olmuş Buna biri Dur demek Zorunda :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...