Jump to content

Torrentte Kırmızı Ok Problemi?

enesxxs

Recommended Posts

Yok :D ondan degil torrent sitesi özel bi site oldugu için oraya gönderme yapmayınca seni ip den banlıyor herhalde sitesini bile açamıyorum üyeligimi bile iptal etmişler başka hesap fln aldım ama dosya inmiyor kırmızı nasılk yapsam?

Yok :D ondan degil torrent sitesi özel bi site oldugu için oraya gönderme yapmayınca seni ip den banlıyor herhalde sitesini bile açamıyorum üyeligimi bile iptal etmişler başka hesap fln aldım ama dosya inmiyor kırmızı nasılk yapsam?

utorrent in fotosunu koyarsan yardımcı olabilirim screen alırken izleyiciler kısmı genişletilmiş olsun

Arkadaslar onu seed eden kişi sayısını söylersem 681 kişi seed edio 1 kişi leech ediyor biliyormusunuz bunun torrentini indirdigim site cok iyi bir site lütfen o siteden indirmem lazım herhalde ban fln attı ağa yada ip e resetlesemde geççmiyor ne yapıcam

Kardeşim seed eden kişi sayısı 681 kişi leec eden kişi 1 kişi benim arkadaş bu torrentti çekti ama onunda kırmızı oldu belli bir süreden sonra o nasıl yaptıysa düzeltti ama ben hiç indiremiyorum fark orda işte site çok ii torrentlere sahip nasıl yapabilirim? yani kolaya kaçmayın seed eden yok die ben kendi gözümle 460 ile cektigini gördüm :)

Kardeşim seed eden kişi sayısı 681 kişi leec eden kişi 1 kişi benim arkadaş bu torrentti çekti ama onunda kırmızı oldu belli bir süreden sonra o nasıl yaptıysa düzeltti ama ben hiç indiremiyorum fark orda işte site çok ii torrentlere sahip nasıl yapabilirim? yani kolaya kaçmayın seed eden yok die ben kendi gözümle 460 ile cektigini gördüm :)

torrent dosyasını ekleyebilirsen bakarım iniyormu diye

o torrent ne.ne indiryorsun.birkac yerde sitede benzer torrent vardır onları dene.sen 1 torrente takılıp kalıyorsun.torrente sağ tıkla orda izleyici guncelle yap

bazı torrent sitelerinde upload ve download yerleri var genelde yukarıda olur bide ratio şimdi oradaki değerler kaç olursa siteden ban yerim birde ban atarlarsa nasıl torrentti devam ettirebilirim?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...