Jump to content

Ati Radeon 8561 Driver Problemi

GibraLeoN

Recommended Posts

512 mb ram var ve win 7 de oyunlarda cok kasıyor.Ekran kartı driveri olmadıgı icin olabilirmi.Eger driverla cözülmeyecekse xp ye dönecegim acil yardım ltfen.

Ekran kartım:Asus 7500...Normalde xp de ati radeon 8561 nolu driveri kullanıyordum.

Şu an aygıt yöneticisinde sarı soru işaretimi var yani drıver yüklü değilmi eğer öyle ise drıver yüklemen şart dostum

Sitesine bi baktım ama sanırım wın7 drıver i yok kartın tam adı yazdığın 7500 mü bi yanlışlık yok dimi çünkü sitesinde öyle bi drıver yok

Daha önce ati kullanmanın sebebi kartın chıpseti atı ye aıt gine atı den aynı seri wın7 destekli drıveri kurmayı deneyebilirsin

yada windows update de normal siteye girip güncellemeleri denetle diyince donanım kısmında eğer uygun drıver varsa listelenir kutusunu işaretler indirip kurarsın bi çok eski karta bu şekilde microsoft wın7 drıver desteği sunuyor

Drıver yükleyip hala sorun yaşıyorsan ve bu oyunu xp de gayet rahat oynuyor isen o zaman gine xp ye dönme seçeneğini veya aynı pc de xp ve wın 7 kullanmayıda deneyebilirsin forumda anlatımları var

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...