Jump to content

Katılımsız Xp Cdsine Program Ekleme

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba

elimde katılmısz bir xp cdsi var güzel çalışan birşey ben buna nasıl programlarımı eklerim yardımcı olabilirmisiniz mesela filezilla dreamweaver puty gibi programları nasıl xp kurulumu sırasında kurdurta bilirim ?

şimdiden teşekkürler :clapping:

Öncelikle eklemek istediğin programların katılımsız kurulması ve addon tarzı sorun çıkarmadan kurulması gerekiyor yada wpi kullanabilirsin forumda anlatımı var.

Katılımsız programları i386 klasörü içindeki Svcpack klasörüne atacaksın sonra i386 klaösörü içindeki svcpack.inf,i açıp [setupHotfixesToRun] altına eklediğin programların tam ismini ekleyeceksin.

Örneğin: nero.exe şeklinde tabi ekleyeceğin prgramların ihtiyaç duyacağı başka yazılımlar var ise onları ilk sıraya alacaksın.

Detaylı anlatımlar forumda mevcuttur.

iso kalıbını ultraiso yada poweriso tarzı programlarla açıp gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz.

Öncelikle eklemek istediğin programların katılımsız kurulması ve addon tarzı sorun çıkarmadan kurulması gerekiyor yada wpi kullanabilirsin forumda anlatımı var.

Katılımsız programları i386 klasörü içindeki Svcpack klasörüne atacaksın sonra i386 klaösörü içindeki svcpack.inf,i açıp [setupHotfixesToRun] altına eklediğin programların tam ismini ekleyeceksin.

Örneğin: nero.exe şeklinde tabi ekleyeceğin prgramların ihtiyaç duyacağı başka yazılımlar var ise onları ilk sıraya alacaksın.

Detaylı anlatımlar forumda mevcuttur.

iso kalıbını ultraiso yada poweriso tarzı programlarla açıp gerekli düzenlemeyi yapabilirsiniz.

çok teşekkürler peki mesela direkt filezillanın sitesinden indirdim dediklerinizi yaptım olurmu yoksa filezilla için katılımsız kurulummu arıyacağım ?

çok teşekkürler peki mesela direkt filezillanın sitesinden indirdim dediklerinizi yaptım olurmu yoksa filezilla için katılımsız kurulummu arıyacağım ?

katılımsız olması gerekiyor ama office programları gibi bazı katılımsızlar yüklenmiyebilir

Bazı programlar için parametreyle ile kurulum mümkündür filezilla için [setupHotfixesToRun] altına

filezilla.exe /S olarak kurdurmak mümkün .cab yapmaya gerek yok.

Tabi bu şekilde programı sessiz kurduruyorsunuz yani herhangi bir düzenleme yoktur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...