Jump to content

Hp C4280 Yazıcı Kartuşu Zarar Grmüş Veya Yok Diyor

bora95

Recommended Posts

1-) HP C4280 yazıcı 2 güne kadar yazdırıyordsu şimdi Yazıcı kartuşu zarar görmüş veya yok diyor acaba neden oluyor

2-)BİRDE KARTUŞ DOLUMUNU BEN YAPMAK İSTİYORUM EĞER BİLİYORSANIZ MÜREKKEP NAWSIL OLMALIDIR HANGİ MÜREKKEP OLMALIDIR NEREDeN TEMİN EDERİM BİR SİTEDE GÖRDÜM NASIL YAPIKLDIĞINI AMA SİZ TEKRAR ANLATIRSANIZ SEVİNİRİM

Benimde başıma geldi bu olay.Kartuşların püskürtme kısmını ve yazıcının içindeki data aktarımı yapılan flex kablo ucundaki kafayı alkol vya benzeri bir temizleyici ile silmeni tavsiye ederim.Kartuşu sıcak su ile yıkamanda fayda var,hatta bir müddet kaynamış sıcak suda beklet.Mürekkep kurumuş olabilir iki taraftada.

diğer sorunun cevabı g.gidiiyor adlı siteye bak uygun kartuş numarasına göre alabilirsin.Siparişin içinde nasıl yapılacağını anlatan bir CD geliyor zaten.Kalite olarakdeneyimlerimden şunu çıakrdım.Orjinalin yerini hiçbiri tutmaz, sık kullanman lazım yoksa şimdi yaşadığın sorunu devamlı yaşarsın.Kullandığın fotoğraf kağıdıda önemli tabii ki.Güneş görünce hemen renk atıyor, bilgin olsun.

Kolay gelsin . :rolleyes:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...