Jump to content

Katılımsız Kurulumda Orjinallik Doğrulaması.

Recommended Posts

Olmuyor olmuyor olmuyor.

Üç kere tekrar etmemin nedeni artık gına gelmiş olmam. Konu ile iligli yardım ederseniz çok sevinirim.

Her şeyi eksiksiz yapıyorum. Temiz xp olarak verilen SP3 CD'yi indirdim. İçerisine güncelleme paketi entegre ettim. İstediğim sadece güncelleme entegreli bir XP Cd si. Kotalı kullanıcıyım Her formatta güncelleme kotamı harcıyor.

CD den hiçbir bileşen silmekte istemediğimden kendim hazırlıyım dedim ve sonu olmayan bir tünele girdim sanki.

Güncelleme paketini entegre ediyorum ve tam otomatik kurulum diyorum key bölümünde vermiş olduğunuz keyi giriyorum.

CM84R-24P6T-FCF9Y-KFBH2-V6Y2Y

en son iso kalıbını alıp vmware ile deniyim diyorum. Son bölüme geliyorki windows orjinallik doğrulamasından geçmedi diyor ve sistem açılmıyor. İkinci bir sıkıntı ise tam otomatik dememe rağmen key girme bölümü tekrar geliyor.

Bu konuda ne yapabilirim. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Aynı seri numarasını ben kullanıyorum hiç uyarı almadım şimdiye kadar

Hazırladığın iso dosyasını vmware değilde birde VirtualBox denermisin aynı

uyarıyı verecekmi acaba! serinumara girme sorunu ise winnt.sif dosyasında

(i386'nın içinde) aşşağıda vereceğim yerler varmı!

[GuiUnattended]

AdminPassword=*

TimeZone=110

OEMSkipRegional=1

OemSkipWelcome=1

Sorun VMWare'nin XP'yi otomatikman lisanslamaya çalışmasından kaynaklanıyor büyük ihtimalle.

VirtualBox yazılımıyla dener misiniz?

ben devamlı virtualbox kullanıyorım hiçbir sorununu görmedim hem kullanımı da çok kolay. günde bazen 10 format attığım bile oluyor ama hiçbirinde de orjinallik istemedi.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...