Jump to content

Thema Xp Cd Sine Eklemek Yardim

Recommended Posts

Selam arkadaslar

elimde bir Thema hosuma Gidiyor bunu Xp cd sine eklemek istdim Nlite ile ve kurulumdan sonra bu Thema ana Thema olsun diye ayarladim

Ama bir türlü Thema Acilmiyor Sadece Mavi ekran Desktop ta cikiyor

Yardimlariniz icin Simdiden Tesekürler

Arkadaşım sana başka bir ipucu vereyim!

elinde eğer başka bir modifye xp varsa onun içinde

i386 klasöründe uxtheme.dl_ dosyasını seninki ile değiştir bu kadar.

Usta Tesekürler ama benim uxtheme.dl_ yok kine bunu ben Nilte ile entegre etmek istedim

Usta Tesekürler ama benim uxtheme.dl_ yok kine bunu ben Nilte ile entegre etmek istedim

nlite ile entegre etmeyeceksin nliteın sonunda bir seçenek olması lazım orayı tıklayacaksın nlite dosyayı kendisi kopyalıyor zaten. hakanhelin'in dediği ise elinde isosu olan modifiyeli bir XP varsa ondaki i386 klasöründe bulunan uxtheme.dl_ dosyasını senin modifiye edeceğin XP'nin i386 klasörüne atman, bence bu daha kolay ama elinde bir XP olması şartıyla.

Al arkadaşım sana Değerli kardeşimiz morning'in yayınladığı TCIP,UXTHEME,SFC_OS

addonları bunları entegre eedersen sanırım hiç bir sorunun kalmaz eğer halaa sorunun varsa

kullandığın sistemde hata olmalı ki morningte belirtmiş şimdiye kadar bu addonlarla yapmış çalışmaları

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=89958

Al arkadaşım sana Değerli kardeşimiz morning'in yayınladığı TCIP,UXTHEME,SFC_OS

addonları bunları entegre eedersen sanırım hiç bir sorunun kalmaz eğer halaa sorunun varsa

kullandığın sistemde hata olmalı ki morningte belirtmiş şimdiye kadar bu addonlarla yapmış çalışmaları

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=89958

Öncelikle sana Tesekür Ederim usta Ilgilendigin icin usta simdi ben bunu UxTheme yaması indirdim simdi buna ne yapmam Lasim ??? Tam olarak Adim adim anlatsan cok makbule gecer

Simdiden Tesekürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...