Jump to content

Hazır Çalışmaları Birleştirmek

Recommended Posts

Arkadaşlar ben buradaki konuları okuyup hep yapmak istedim ama işlerimden dolayı bi türlü bir xp hazırlayamadım.

Şimdi fikrimi değiştirdim. Nasıl olsa kendim yapamıyorum. Farklı kişilerin yaptığı çalışmaları birleştirmek istiyorum birtane hızlı kurulan bir xp üzerine mesela system32 nin yaptığı cd deki programları atmak istiyorum onun üzerinede misal soundmax daki windows kurulduktan sonra yapılan driver yüklemesi gibi birleştirip kendi zevkime göre birşey ortaya çıkarmak istiyorum nasıl yaparım. Yardımcı olabilecek varmı.

easyboota baktım ama sanırım benim istediğim şey bu değil.

Ben Misal PerfectXp Format a Soundmax taki Windows kurulumu bittikten sonra yükleme yapılan driver entegresini yapmak istiyorum ve örneğin System32 nin yaptığı Cd deki programları eklemek istiyorum. Easyboot da sanırım örneğin 3 ayrı çalışmayı ayrı ayrı çalıştırabiliyorsunuz ben sadece bazı kısımlarını alıp tek bi tanesine entegre etmek istiyorum.

bu dediğin sıfır modifiyeden daha zor biliyor musun?

teker teker dosyalarını alacaksın, o dosyaları değiştireceksin, nasıl yapıldığını bilmiyorsun o ayrı bir sorun, hangi dosyanın ne işe yaradığını da bilmiyorsun bu da sorun.

sürücü paketi eklemek kolay ve forumda da anlatımı var karıştır derim.

Sonuçta bu dediklerini yapmak için de çalışıp öğrenmen gerekecek.Buna harcayacağın zamanı bence kendi XP'ni yapmak için çalışman gereken zamana ver.Kendine özgü bir şeyler yapmalısın.Hem bakalım da çalışmasından kırpacağın kişi bu işe razı olacak mı?Üzerinde reklam olacak...

Bunları düşünmelisin.

Sonuçta bu dediklerini yapmak için de çalışıp öğrenmen gerekecek.Buna harcayacağın zamanı bence kendi XP'ni yapmak için çalışman gereken zamana ver.Kendine özgü bir şeyler yapmalısın.Hem bakalım da çalışmasından kırpacağın kişi bu işe razı olacak mı?Üzerinde reklam olacak...

Bunları düşünmelisin.

evet öğrenmem gerekecek kırpma yaptığım çalışmayı herhangi bir yerde paylaşmayacam şu an ayrı ayrı cd dvd den kurulum yapıyorum tek istediğim bunları tek bir dvd yapmak.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...