Jump to content

Sağ Beyniniz Mi? Sol Beyniniz Mi?

alioren

Recommended Posts

İlk önce sağa dönüyordu bir süre sonra sola dönmeye başladı ?

EDİT: Bende birşey sanmıştım resimde hile var ilk önce sağa dönüyor sonra sola dönmeye başlıyor kaçkere baktım yanılmış olamam <_<

bence beyninin sana oynadıgı bir oyun 15-20 dk dır bakıyorum artık ne tarafa doneceğini görebiliyorum :D ilk başta bende hile vardır dedim. süre tutup deniyorum. açık ayak ucuna bakınca farkediliyor tamamen göz yanılması tıpkı arabaların jantlarında olan mesela gibi. hızlı giderken geri dönen tekerlek gibi. ayaklar birbiri ardına gelince beyin dönme hareketini tamamlamaya calışıyor işte orada ilk göründüğü anda şekli tamalıyor insan beyni :Dilginç tam olmasa hileli bir goruntu ama mantıklı acıklaması var en azından bana gore var

İlk önce sağa dönüyordu bir süre sonra sola dönmeye başladı ?

EDİT: Bende birşey sanmıştım resimde hile var ilk önce sağa dönüyor sonra sola dönmeye başlıyor kaçkere baktım yanılmış olamam <_<

Arkadaşa katılıyorum gif baya büyük baayan bir süre sağa dönüyor sonra ufak bir kasma oluyor ve sola dönmeye başlıyor :dribble: Gif uzmanlarının bu işe bir açıklama getirmesini bekliyoruz :D

bence beyninin sana oynadıgı bir oyun 15-20 dk dır bakıyorum artık ne tarafa doneceğini görebiliyorum :D ilk başta bende hile vardır dedim. süre tutup deniyorum. açık ayak ucuna bakınca farkediliyor tamamen göz yanılması tıpkı arabaların jantlarında olan mesela gibi. hızlı giderken geri dönen tekerlek gibi. ayaklar birbiri ardına gelince beyin dönme hareketini tamamlamaya calışıyor işte orada ilk göründüğü anda şekli tamalıyor insan beyni :Dilginç tam olmasa hileli bir goruntu ama mantıklı acıklaması var en azından bana gore var

Yok arkadaşım :D sola dönerken f5e bastım sağa dönüyordu :clapping:

Yok arkadaşım :D sola dönerken f5e bastım sağa dönüyordu :clapping:

şunu yapmak sanırım daha garanti bir çözüm olur. her yon degiştirdiğinde saniyeyi not alın. eger herkes atıyorum 25. saniyede sola 5 sn sonra tekrar saga derse o zaman evet resim hilelidir. eger herkes farklı rakam verirse o zaman demekki resim normal kafalar farklı :D

cok acayip bisey yaa ilk defa boyle biseyle karislasiyorum cok ilginc bisey :) ben ilk baktigimda soldan saga dogru gitti :D ama dedigini okuduktan sonra dikkat ettim her 2 tarafada donderebiliyordum :) paylasim icin tesekkurler :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...