Jump to content

Bilgisayarınız Konuşsaydı Size Ne Derdi?

feri

Recommended Posts

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

1. benim bilgisayarda ne bitmez işin varmış derdi.

2. 4 gündür hiç kapatmadım bu urfa sıcağında çalışmak nedir sen bilirmisin derdi (harici hdd m çöktü veri kurtarıyorum 4 gündür.)

3. web tasarımdan başka bişey bilmezmisin derdi. (web işiyle uğraştığımdan)

"Çok sağol pcmemo senin gibi sahip yoktur herhalde derdi"

"ayda en az 1 kere duşa sokuyorsun temizliyorsun.Sistemi iyi koruyor hiç virüs yedirtmiyor hasta etmiyorsun"

"3 ayda bir yeniden kuruyor ve zorlamıyorsun".

"Bide Dumanın olmasa" :D

İşçilerin bile dinlenecek zamanı var benim yok.

3 vardiya çalıştırıyorsun.Maaş yok izin yok bu ne biçim hayat böyle derdi galiba.

Ve zaten her gece sata kablolar sıcaktan gevşiyor hdd mi bulamıyor ve bunun yüzünden kablolarla oynamak zorunda kalıyorum.Protestomu var.Hiçde bile.Haklıya hakkını veririm ben :)

Bari temizliğimi doğru düzgün yap.Tozları saç kurutma makinası ile üfürüp elektrikli süpürge ile çekiyorsun.Bezle artta kalanları toplayıp bu kadarı yeter diyorsun.Benimde banyoya ihtiyacım var.En son banyoyu yazın yapmıştım. :D :D :D

Organlarımın her an ameliyata açık vaziyette bulunmasından rahatsızım.Bu kasanın birde yan paneli var o nerde pekii ?

- Dolapta duruyor.Maksat daha iyi soğutma.Sakin ol her bilgisayar böyle :D

Bana çok iyi baktığın için teşekkür ederim ADANALIM derdi :D

3 Gün önce bi arkadaşıma ******ürdüm kasayı akşam üzeri bir işletim sistemini denemek için işimiz bitti eve gelirken

baktım ŞIRDANCI açık bi uğrayalım bi şırdanımızı yiyelim dedim ondan sonra üstüne bide bici bici ohhh :D .Yukarıda ondan ADANALIM kelimesini kullandım :D

Benim Laptopun o kadar söyleyecek şeyi var ki eminim ki diLi oLsaydı hiçbir şey söylemezdi. Biliyor çünkü ağzını açtığı an formatı yiyecek ama Power düğmesine bastıktan sonra kulaklarım çınlamaya başlıyor kesinlikle Laptop arkadamdan rahmet okuyordur. :a::Q

konuşsaydı eğer gecelerce dertleşirdik, pc ye dedelerini (166mmx - 200mmx) ve dedelerinin zamanındaki sistemleri (win 3.1 - 95-98) anlatırdım :D

amaaa bu devirde pc namus gibi bişey olmuş kimse kimseyi oturturmuyo kendi pc'sine, benim gibi ikinci el kullananlar napardı acaba düşünsene senden önceki kullanıcım bana şöle şöle yapıyodu parmakları çok hassastı klavyeye dokunurken masaj yapıyo gibi gelirdi vs vs vs hayal gücü işte :D o anda tekmeyi yerdi tabi o ayrı :D :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...