Jump to content

Xp Kurarken Tuşa Basmamak?

mcx

Recommended Posts

klavyem bozuk ondan dolayı

xp kurarken "herhangir bir tuşa basınız" yazısı çıkmadan hemen kuruluma geçmeyi nasıl sağlarım

xp kurulum cdsi hazırlarken nerden ayarlayacağım?

hadi o bölümü geçtin bide bölümü sil biçimlendir var onu nasıl geçicen hadi onuda geçtin klawyesiz pc den hayırmı gelir ekran klawyeside bi yere kadar

başka amaçla istiyorsan öle bi seçenek var nliteyle yapabilirsiin hatta ben c yi otomatik biçimlendirsin ntfsye diye ayarlamıştım ama kötü tarafı d varsa d yide silior c ye ekliyor

Aklıma geleni söyleyeyim nlite ile belki olur ama bence hddni ******ür başka pcye tak orda formatla ve driverini tanıtma sonra hddyi getir kendi pcne tak işletim sistemini çaıştır kurulu sistem üzerinden artık klavyeni çalıştırırsın.

hadi o bölümü geçtin bide bölümü sil biçimlendir var onu nasıl geçicen hadi onuda geçtin klawyesiz pc den hayırmı gelir ekran klawyeside bi yere kadar

başka amaçla istiyorsan öle bi seçenek var nliteyle yapabilirsiin hatta ben c yi otomatik biçimlendirsin ntfsye diye ayarlamıştım ama kötü tarafı d varsa d yide silior c ye ekliyor

nlite da nerede o seçenek

tusa basmadan otomatik acarsa c , d secme yerine dosyaları kopyaladıktan snra reset atıyor kendı pc o sırada sürekli tekrarlar yani atamassın :D

komsudan 1 gunluk ödünç al gitsin ^^

reset atınca cd yi çıkarırsan başa dönmez sonra tekrar tak cd yi devam ama gerek yokki bunlarla uğraşmaya

Herkes bir acayip cevap vermiş ya :D

1. i386 klasöründen bootfix.bin silinecek.sorunuzun asıl cevabı bu.

2. Ama en mantıklısı, DOS'ta USB klavye kullanmak için anakartın BIOS ayarlarından "USB Legacy Support" ayarını etkinleştirin.

16 lira bayılmaya gerek yok :D

USB klavyeler o kısımda bios ayarı yapılamdıkça çalışmaz. eğer klavyen hiç çalışmıyorsa illaki bir klavye alacaksın ne araştırıyorsun ki. Ama klavye çalışıyorda usb olduğu için orada çalışmıyorsa biosa gir usb support seçeneğini enable yap işlem tamam kalvye çalışır.

xp kurarken "herhangir bir tuşa basınız" yazısı çıkmadan hemen kuruluma geçmeyi nasıl sağlarım

xp kurulum cdsi hazırlarken nerden ayarlayacağım?

soru bu?

morning

tipitip1i

arkaşlar sizin dışınızdaki üyeler

SORUYUMU ANLAYAMAMIŞ

SİTEYE HİÇ YAKIŞMAYAN LAVBALİĞE GEREK YOK...

benimde klavyemde kablosuz hatta resmide bu

microsoftmediacenterif3yc7.jpg

ne yaptımsa olmuyor biostanda açık o seçenek ama tınlamıyor birde pc alırken gelen cdlerden başka bir cdyle format atılınca çalışmıyor illa media center edition olcak sistem :( o usb dönüştürücüleri kullandım bu sefer hiç çalışmadı klavye :(

bence hdd'yi başka pc'de formatlamayın çalışmaz. çünkü sistemer farklı. başıma geldi. kendi hdd'mi başka pc üzerinden formatladım. ama tekrar kendi pc'im üzerinde formatlamak zorunda kaldım.

sen bir klavye al. mecbur alacan zaten :D

benimde klavyemde kablosuz hatta resmide bu

ne yaptımsa olmuyor biostanda açık o seçenek ama tınlamıyor birde pc alırken gelen cdlerden başka bir cdyle format atılınca çalışmıyor illa media center edition olcak sistem :( o usb dönüştürücüleri kullandım bu sefer hiç çalışmadı klavye :(

O zaman SATA sürücü gibi senin USB klavyenin sürücüsü de bu XP'ye gömülmüş olabilir.Vista veya 7 ile format atabiliyor musun?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...