Jump to content

En Cok Sevilen Slow Sarkıları Herkez Yazsın

byatlantis

Recommended Posts

• Replies 60
  • Created
  • Last Reply
Biliyorum Slow dediğini Yabancı Türkçe Ayırmaksızın Lakin Müslüm gürsesin Söyledikleri Müzikler Arabesk Anlatabildimmi.Dur birde ben ekliyeyim.Slowmu değilmi Karar ver bakalım :)

Sanırım gerçekten Kafanız karıştı.Söylemek istediğim eklediği Parça arabesk yani Slow parça değil Diyorum :)

bence siz karıştırıyorsunuz gerçi konuda sapıttı iyice son kez anlatmaya calışayım :)

muzik türleri = pop,caz,rock,hip pop,rap, arabesk vs vs vs bunlar muzik turleri doğru değil mi? bu türler arasıdna slow muzik türü diye birşey yoktur. yani bir pop şarkısı slow da olabilir. bir rock şarksı da slow olabilir. metal parçalar bile slow olabilir (rock metal karışımı unforgiven gibi mesela -ki bence oda amerikanın arabeskidir.-) arabesk parçalarda slow kategorisine girebilir yani .. bilmiyorum bence oyle. siz farklı düşünebilirsiniz tabiki.

peki bu şarkı arabesk mi sizce

bence siz karıştırıyorsunuz gerçi konuda sapıttı iyice son kez anlatmaya calışayım :)

muzik türleri = pop,caz,rock,hip pop,rap, arabesk vs vs vs bunlar muzik turleri doğru değil mi? bu türler arasıdna slow muzik türü diye birşey yoktur. yani bir pop şarkısı slow da olabilir. bir rock şarksı da slow olabilir. metal parçalar bile slow olabilir (rock metal karışımı unforgiven gibi mesela -ki bence oda amerikanın arabeskidir.-) arabesk parçalarda slow kategorisine girebilir yani .. bilmiyorum bence oyle. siz farklı düşünebilirsiniz tabiki.

peki bu şarkı arabesk mi sizce

tamamen katıLıyOrm..

Ebru Yaşar - Seviyorum Seni 
Gökhan Özen - Öldürür Sevdan
Murat Boz - Özledim
Mustafa Ceceli - Bekle - Dön - Tenlerin Seçimi
Serdar Ortaç - Sana Değmez
Yusuf Güney - El oldun Yar.
Cüneyt Tek - Gidersen
Gece Yolcuları - Hüzün
Tuna Tabu - Ankara Yandı Aşkımızla
Soner Arıca - Sen giderken - Dön - Kusursuz Aşk
Murat Kekilli - Ver Bana Düşlerimi[/CODE]

Bunların bir Kısmı Pop Slow Parçadır.Arabesk değildir :p

Ebru Yaşar - Seviyorum Seni 
Gökhan Özen - Öldürür Sevdan
Murat Boz - Özledim
Mustafa Ceceli - Bekle - Dön - Tenlerin Seçimi
Serdar Ortaç - Sana Değmez
Yusuf Güney - El oldun Yar.
Cüneyt Tek - Gidersen
Gece Yolcuları - Hüzün
Tuna Tabu - Ankara Yandı Aşkımızla
Soner Arıca - Sen giderken - Dön - Kusursuz Aşk
Murat Kekilli - Ver Bana Düşlerimi[/CODE]

Bunların bir Kısmı Pop Slow Parçadır.Arabesk değildir :p

ebru yaşar seviyorum seni arabesk değil fantezi müziğe iyi bir örnek olur.belkide tamda arabesktir. :p

neyse dediğiniz gibi bunlar pop şarkılardır. slow olabilirler dogrudur. ama arkadaş pop slow istiyorum dememiş ki ? sadece slow olsun demiş. slow olsun arabesk olmasın da dememiş.

bu şarkıyıda çok severim birde beyaban vardır yine sagopa nın unutmadan birde gölge haramiler oda iyidir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...