Jump to content

Onspeed Faster Internet(interneti %100hızlandırın)

Agent450

Recommended Posts

51SDZ2DA9VL._AA280_.jpg

Gercekten ilk gördüğümde olmaz böle şey dedim ama oluyormuş sayfalar okadar hızlı dönüyorki şaşıracaksınız çalışma prensibi çok basit; - o sitedeki videoları, resimleri, flashların boyutunu sıkıştırıpı sayfaların daha hızlı yüklenmesini sağlıyor mesela 100 kb lik resim onspeed sayesinde 13 kb kadar düşürülüyor ve 10x daha hızlı yükleniyor sayfa üstelik resmin, videonun, flashların sayısı önemli değil

Rapid Link

http://www.mediafire.com/?mamymy2vlmo[/CODE]

Link not defterindedir

bi kurulum yapcak nerdeyse kımlık fotokopısı bıle ıstıyor . kurmadım kapattım bukadar ayrıntıyı napcakmıs bı programm

Interneti hızlandırmak için istiyor bunları herşeyini optimize vb. yapıyo ayrıca amerikan forumlarında okuyorum arasıra kimse kötü bişey olduğunu söylememiş

Interneti hızlandırmak için istiyor bunları herşeyini optimize vb. yapıyo ayrıca amerikan forumlarında okuyorum arasıra kimse kötü bişey olduğunu söylememiş

bosversene yaw..40 soru soruyor ingilizce,kendine ne sordugunu bilimyor bizde...

arkadaşım linkini şöyle direk yapıştırıp millete sunsana
Please register to see this content.

çok akıllsın sen ya bende biliom öyle paylaşmayı herhalde ama ihbar ediliyo link sanki ben bimiyom öyle vermeyi indiremyceksen karışma kardeşim

arkadaslar boyle seylere aldanmayın ben TTNET genel merkezınde calısıyorum alt yapınız sıze 2 mb verırse 2 alrsnız 5 verırse 5 alırsınız yanı duvarın arka tarafında duran kısı benım ben sıze atıyorum 8mb verıyorum sız orda bır program sayesınde nasıl benım verdıgım hızmetı hızlandıracaksınız anlayamıyorum

arkadaslar boyle seylere aldanmayın ben TTNET genel merkezınde calısıyorum alt yapınız sıze 2 mb verırse 2 alrsnız 5 verırse 5 alırsınız yanı duvarın arka tarafında duran kısı benım ben sıze atıyorum 8mb verıyorum sız orda bır program sayesınde nasıl benım verdıgım hızmetı hızlandıracaksınız anlayamıyorum

Herşey cracklenir

Bu tür programlar var olan internet hızınızı arttırmaz.Optimize eder.

Yani Gelen Band genişliği 1024kbit ise.hiç bir ek yazılım gerektirmeden kayıplarla beraber 850kbit civarinda bir hıza ulaşırsınız.

Tabi kayıplar yazılımsal ise.Donanımsal kayıplar.Ethernet kayıplarını hiç birşekilde önleyemezsiniz.

bu yazılım sisteminizin internet alış-verişini optimize ederek.Sizi en yüksek hızda tutmaya olanak sağlar.

oda 1000-900 civarı bir hıza ulaşır(1mbit için)

Yani 1mbit bağlantınız var ise 2mbit bağlantınız olamaz.Fizik kurallarına aykırı :)

Gelen kaynak ne ise havuza akan suda en fazla o kadar olur.

bu sadece havuza akan suyun tam olması için çalışır.

Not:Güzel Anlattım dimi :p:Q

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...