Jump to content

Fener Gol Gol Gol şampiyonluk Geliyor. :)

exi23

Recommended Posts

KPSS başvuruları yarın başlıyor.

Evet ben başvuacağım İsmail. :D

http://www.facebook.com/photo.php?pid=4016022&id=71468539607#!/photo.php?pid=4015936&id=71468539607&fbid=388124899607[/CODE]

Buda kalan bakiye :D

Komik evet. Ama abartmanın alemi yok. ;)

Doğru düzgün sevinmeyi, tebrik etmeyi bile beceremiyoruz !

Tebrik ederim !

Sunu unutma fenerbahce takımını tutan arkadaslarada soluyorum sız hıc bı yenılgıyı kabullenmıyorsunuz bu sart ters tepkı verıyorsunuz ve sucu yıne baskasına bulunuyonuz ben bır Beşiktaşlı olarak sizin konunuzu baltalamaya calısmıyorum bizim yenildigimiz 8-0 liverpool macını unutmadık hala bız sındırmeyı bılıyoruz ancak sunuda unutmayın sız yenılgıyı kabullenmedınız surece sevınmeyı hakketmıyorsunuz 

Bu mesajı tartısma ortamı yaratmak ıcın yazmıyorum KIMIN NE OLDUGUNU NEYIN NE OLDUGUNU BILSIN DIYE YAZDIM AMA UYARI VERICEKSENDE SAYIN MOD BUYUR VER GERCEKLER MALESEF AMA MALESEF BUNLAR!!!

muselmansuffe: icon13.gifDİKKAT: İletilerinizi Gönderirken Klavyenizin 3090qz6.jpg Tuşunun Kapalı Olmasına Özen Gösteriniz.

Ayrıca yeter ki siz isteyin. Geç bile kaldık. Hesabınızı askıya alıyoruz.

Hangi yenilgiyi kabul etmiyoruz ? Ortalığa sallama !

Trabzon maçında Fenerli olarak TS iyi oynadı kupayı aldı dedim, adamlar güzel oynarsa yenilgiyi kabul ederim.

Ama Türk milleti olarak herşeyi çoook fazla abartıyoruz ! Bu kesin !

Bir de az önce Çoluk Çocuk dediklerine şimdi Sayın Mod mu diyorsun ?

Sunu unutma fenerbahce takımını tutan arkadaslarada soluyorum sız hıc bı yenılgıyı kabullenmıyorsunuz bu sart ters tepkı verıyorsunuz ve sucu yıne baskasına bulunuyonuz ben bır Beşiktaşlı olarak sizin konunuzu baltalamaya calısmıyorum bizim yenildigimiz 8-0 liverpool macını unutmadık hala bız sındırmeyı bılıyoruz ancak sunuda unutmayın sız yenılgıyı kabullenmedınız surece sevınmeyı hakketmıyorsunuz 

Bu mesajı tartısma ortamı yaratmak ıcın yazmıyorum KIMIN NE OLDUGUNU NEYIN NE OLDUGUNU BILSIN DIYE YAZDIM AMA UYARI VERICEKSENDE SAYIN MOD BUYUR VER GERCEKLER MALESEF AMA MALESEF BUNLAR!!!

Şimşekadam konu farklı yerlere gitmesin. Ben özrümü diledim foto konusunda ve asıl koymak istediğim fotonun linkini koydum. Haketme konusunda sizden 3-0 öndeyiz. Çünkü sadece Fenerbahçenin oynadığı oyunlar da söz sahibiyiz ama siz, sadece beşiktaşı söylemiyorum, tamamen antifenerlilik yapıyorsunuz. Başka da diyeceğim yoktur!

Yıldırım iki kez aynı yere düşmez Denizli Fenerbahçe maçı Futbol tarihinde bi talihsizlik o zaman ben askerdim Gazinodan nasıl çıktık bi ben bilirim moralim felaketti şuda bi gerçek Türk Futbol tarihinde son haftaya lider giripte şampiyon olamayan tek takım Fenerbahçe Bi daha aynı şey olmaz diyorum trabzon bizi türkiye kupasında yendi bi daha olmaz diyorum Ve Fenerbahçe Şampiyon olacak Diyorum.

Trabzon Haftaya Bi bomba Daha Patlatacakmış =)

yahşi batıyı izlemişsen, bunlar elması alıp giderken kızıldereliler durduruyor. Cem yılmaz arkaya geçip silahı dolduruyor :)

Kadıköyde anca o kadar patlarlar :)

yahşi batıyı izlemişsen, bunlar elması alıp giderken kızıldereliler durduruyor. Cem yılmaz arkaya geçip silahı dolduruyor :)

Kadıköyde anca o kadar patlarlar :)

Aynen İsmail ancak o kadar. :lol:

İnşallah Şampiyonz

İnşaAllah. ;)

Coaxial ve şimşekadam ayrı bı yana koyuyorsunuz exi23 ayrı bı tarafa bu adamlar ozur dıleme hakkı yok bole mı senın modlugun

Bahsettiğiniz üye arkadaşların hepsine yakınlığım/uzaklığım aynıdır. Hiçbirini tanımam. Testi içindekini sızdırır kabilinden, kim ne diyorsa onun ceremesini çekiyor. Bülbülün çektiği dili belâsı imiş.

Yöneticiliğimi sorgulamak size düşmez inşaAllah. Bir şikayetiniz varsa daha üst yöneticilere şikayet edebilirsiniz. Onlar bir çaresine bakarlar muhakkak. ;)

Millet olarak sohbet ederken işin suyunu çıkardığımız iki konu var.

1-Futbol

2-Siyaset

Hiç durup ileti silmeye yada kim tartışma çıkaracak diye konuyu izlemeye vaktimiz yok.

kilit.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...