Jump to content

8 Mb Netlimitsiz 15 Tl

S.W.A.T

Recommended Posts

8 Mb Netlimitsiz Tarifesini Kullanııyorum.

Bugün Ben Yokken Evi Aramışlar Böle Böle 5 Ay Süresinde 8 Mb Tarifeniz Üzerinden 5 Ay 15 tl Kampanyamız Vardır Fln Bizimkilerde Kabul Etmişler

Bu Kampanya Kabul Edildiğinde 2 Senelik Sözleşmedemi Kabul Edilmiş Oluyor Çünkü Bİzim Sözleşme Bitmişti

2sene bağlı kalmak benim için problemdeğilde ttnetin defalarca arayıp kazıklaması çanımı sıktı ben en az ayda 50 -60gb indiren insanım 15gb kata var bide netlimitsiz (limitsiz)peh 2mb dı eski üyelik ama sıkıntı yoktu şimdi bağlantı hızı değişmedi ği gibi 15gb ta kotavar ..........

2 senelik sözleşmeyi kabul etmiş olursun kampanyaya katılırsan fakat kampanya olmadan geçersen istediğin zaman kapatabilirsin sözleşme yapmadığın için ama kampanyadan yararlandığına göre sözleşme olmuş sayılır yane kabul etmiş sayılırsın

Bkz.

wkjnrm.jpg

Ayrıca Abdülhey doğru söylüyor istediğin zaman yine kapatırsın ancak ne kadar ay indirimli kullanmışsan normal fiyattan çıkarıp senden o parayı isterler ve o parayı ödeyerek kapatabilirsin.

arkadaşlar konu açılmışken bende bir fikrinizi ögreneyim benim net 1 mb sınırsız

bu ay sözleşmem bitiyor sizce ne yabmalıyım böyle devammı edmeliyim yoksa 8 mb geçsem geri 2 senelik sözleşmemi yapmış

olurum bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yazarsa iyi olur

arkadaşlar konu açılmışken bende bir fikrinizi ögreneyim benim net 1 mb sınırsız

bu ay sözleşmem bitiyor sizce ne yabmalıyım böyle devammı edmeliyim yoksa 8 mb geçsem geri 2 senelik sözleşmemi yapmış

dokumacı abi evin türk telekom a yakınsa 8 mb te geç yoksa performans alamassın.Ben 1 mb 4 gb kotalı kullanıyordum ve 8 mb e kadar 4 gb kotalıya geçtim ama indirme hızı insanı sinir ediyor gerçekten.Bazen bakıyorsun idm 60 kb ile indiriyor.Microsoft un sitesinden dosya çekmeme rağmen 1 mb indirme hızını göremedim :( ama geçtiğime pişman oldum.Kotanın altına inemiyoru. :( Dosya indirirken 2 dk iyi sonra hız gidiyor fitil ediyor adamı resmen.Zaten Gaziantep'in altyapısıda kaliteli değil o kadar.Geçersen 4mb sınırsız tavsiyemdir.

upload yapmıyorsan geçme derim, bende de 8 megabit var 4gb kotalı aldığıma pişmanım. 1gb limitsizle ayda 200gb a yakın dosya indiriyordum bununla 4gb ı 2 haftada bitiriyorum. hız konusunda sorun olacağını sanmıyorum, benimki 8 megabite kadar ama mediafire ve benzeri hızlı download sitelerinde 1megabaytı gördüğüm oluyor bazen. sörvırla aramda 1km falan var ayrıca köyden bağlanıyorum daha ne olsun :D tek sıkıntısı işte aylık 30 liraya yakın fiyatı olması.

ttnet online işlemlerden geçişinizi yapınca kota falan olmuyo hızda düşmüyor.

mesela geçen ay 72 gb kullanmışım. oda ben şuan anadolu öğretmen de yatılı okuyorum. evde

olsam en 150 gb olurda bakma iki haftada bir haftasonu eve geldiğimden anca bu kadar kullanıyorum.

Hızda Sorun Yok 4 Mb Sabit Bana Yetiyor Ama Sözleşme Bitmişti 2 Sene Daha Bağlımı Kalacam 180 Tl Kar İçin :S

Aynısı benim içinde geçerli sözleşme bittiğinde aradılar bu tip bir sözleşme yapdık. 8 mps e geçtim 1 aydır kullanıyorum. ama arada bir uplooad ederken net kopmaları canımı sıkıyor o kadar..

Kopma Sorunu Yaşamıyorum Maşallah Gayet Memnunum

@emre1393 Kardeşimin Dediği Mantıklı Öle Bişey Varsa Sorun Yok Benim İçin

Super Online Bekliyodum Bizim Buraya Ama Onlarında Maskesi Düştü TTnet Forever Benim İçin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...