Jump to content

Ekran Kartının Cdsi Yok Nasıl Bulabilirim

murathassoy

Recommended Posts

kurmasına kurmuşsun sanırım ati ikonu var sistem çekmecesinde galiba görüntü ayarlarını yapmamışsın çözünürlük ayarlarını düzeltirsen sorun kalmaz

arkadaşım o model ekran kartı var tabi benim ekran kartım palit hd 2600 pro sonic orjinal cdsi var tabi siz kendi sitesinden günceli yükleyin google a ati yazın ordan driver falan bulursunuz he bu arada dediğim ekran kartı satılıktır

1. ATI Driver'ı silin (program ekle/kaldırdan)

2. Bilgisayarı 'ağ ile güvenli mod' ile açıp internetten indireceğiniz Driver Sweeper gibi bir program ile ATI sürücülerinin kalıntılarını kaldırın.

3. Bilgisayarı yeniden başlatın (Normal veya güvenli farketmez ama güvenli en güvenlisi :) )

3. ATI sürücüsünü tekrar kurun.

4. Bilgisayarı normal modda açın.

5. Çözünürlük ayarınızı yapın.

Eski sürücüyle yeni sürücü çakışmış demek ki.

Bir de sistem Vista değil XP'dir. Vista olsa zaten XP sürücüsü kurulmazdı.

Yalnız hakikatten nasıl 1 GB HD 2600 Pro oluyor hayret.

Xp cozurdamıştır :D bendede vardı öyle bir ekran kartı 256 mb olduğu halde 900 küsür mb yazıyordu win7 kurdugumda normale dönmüştü bilmiyorum belkide teknik baska detayı vardır

Arkadaşlar sanırım ben anlatamadim sizlere.

Benım Aradığım Sadece Bu ekran kartına ait Dosyası ve CD olarak yazdiracağım bundan sebep tüm vermiş oldugunuz sitelerdeki dosyalari indirdim 45mb yada 50 mb bu kadar düşük Bir setup kurulumu olamaz anlamıssınızdır umarım herkeze saygılarımla.

Arkadaşlar sanırım ben anlatamadim sizlere.

Benım Aradığım Sadece Bu ekran kartına ait Dosyası ve CD olarak yazdiracağım bundan sebep tüm vermiş oldugunuz sitelerdeki dosyalari indirdim 45mb yada 50 mb bu kadar düşük Bir setup kurulumu olamaz anlamıssınızdır umarım herkeze saygılarımla.

Sen anlamadın heralde illa driver diyince 700mb olacak diye birşey yok 45-50mb olması gayet normal bu onun driver olmadıgı anlamına gelmez inş. anlamışsındır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...