Jump to content

Windows 7 Kurdum Ama D Dosyaları Yok

STAN

Recommended Posts

Forumda böyle konu varmıydı bilmem aradım bulamadım.Şmdi arkadaşlar windows 7 kurdum c ye attım formatı.pc açıldıgında d duruyordu giriyorum ama 50 gb dosya yok kafayı yedım aradım taradım yok.Disk doluluk göstergesi 50 gb diyor ve arama yaptıgımda görünüyor dosyalar ama klasörlere bi türlü erişemedim.bezdim iyice.nası halledeceğiz yardım lütfen.

dostum açılışta anladığım kadarı ile hardiske format atarken biçimlendir yerine yeni dedin.ve ardından sadece c yi biçimlendirdin.d yi sonra formatlarım dedin.böylece işletim sistemini c ye kurdun.bütün bunları yaptın ama d yi tanımlamadı pc değilmi.bence hiçbir şey yüklemeden pc ne hemen bir xp cd ile format at tekrar pc ne sonra win 7 kur.... aynı şey başıma 5 saat önce geldi.bir ton anlamsız program denedim ama görmedi bir türlü partitionları ondan ben az önce dediğim yöntemi uyguladım.hiç uğraşma derim.uğraşana kadar baştan sistemi tekrar düzgünce kurarsın zaten.

iyide d yi formatlayamam 50 gb önemli dosyalarım var diyorum.peki xp kursam geri eski dosyaları görürmü pek anlayamadım sizi.

artık yapacak bişey yok yeni kurduğun win7 nin dosyalarının bir kısmı büyük ihtimalle senin d deki dosyaların üzerine denk gelmiştir. tek çaren dosyaları kurtarmak. bunun için tek program var düzgün çalışan o da : "power data recovery"

kolay gelsin.

artık yapacak bişey yok yeni kurduğun win7 nin dosyalarının bir kısmı büyük ihtimalle senin d deki dosyaların üzerine denk gelmiştir. tek çaren dosyaları kurtarmak. bunun için tek program var düzgün çalışan o da : "power data recovery"

kolay gelsin.

çok teşekkür ettim işe yaradı

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...