Jump to content

Shell32 Editleme İle İlgili

Recommended Posts

@djonur007 arkaşımızın dediği programla ile yapabilirsin programa girip dosyanı gösteriyorsun sonra dialog klasörüne iniyorsun zaten direkt bir pencere geliyor ordan sağdan soldan tutup küçültüyorsun açıklayıcı olmuştur inşallah

bu arada @djonur007 katılımsız kurulum AIO'sunu merakla bekliyorum başarılar sana

hocam oraların öyle yapıldığını biliyorum benim sorduğum yer diyaloğun arkasındaki gri yerleri yani okların uçlarının bulunduğu alanı daraltabilirmiyiz diye sormuştum çünkü oralar editlerken gözükmüyor.

62017868.png

evet daraltabilirsin. aynı şekilde.

hocam restorator da denedim resource hacker ile de denedim ama olmadı editlerkan sadece açık gri olanlar gözüküyor dolayısıyla koyu gri olan alanları editliyemiyorum.Mesela aşğıdaki resime bakarsanız editlerken en alttaki Tamam ve İptal Gözükmüyor.

333e.png

@djonur007 arkaşımızın dediği programla ile yapabilirsin programa girip dosyanı gösteriyorsun sonra dialog klasörüne iniyorsun zaten direkt bir pencere geliyor ordan sağdan soldan tutup küçültüyorsun açıklayıcı olmuştur inşallah

bu arada @djonur007 katılımsız kurulum AIO'sunu merakla bekliyorum başarılar sana

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...