Jump to content

Oyunlarda Kamera Ters Dönüyor

ATASOYBAHA

Recommended Posts

arkadaşlar merhaba win 7 kurdum ilk defa kurmuyorum ama direxten olsa gerek oyunlarda kamera tersten gorunuyor araba yarıslarında

ve mesela esc komutları onceden çalışırken şimdi çalışmıyor yarış vs başlar başlmaz kamera arkada göstermeye başlayılır mutemadiyen tum ayunlar boyle moswanteddan tutun da undercoverına kadar format attım ekran kartı kurmadan actım oyunu gene aynı ama directxi kurmuştum gene (chip nisan sayısından) üzerine birde drirext web update yaptım ve 230 kb lik bir güncellme yaptı

benim ekran kartım dirext 10 destekli diye yazıyor (hd3650 slient magic) dxdiagda directx versiyonu olarak 11 yazıyor vallla benim sorunu yorabildiğim tek yer dirext onceden böyle birşey yoktu çünkü... biraz karışık yazmış olabilirim belki kusura bakmayı sorun aynen böyle yardımlarını bekliyorum nasıl yapabnilirim bu işi mesela direxti nasıl kaldırabilirim sistemden... hapyy dirext unistaller diye bi prg var ama onda silme işlemi yok xp üzrindeki silme işlemleride işe yaramıyor yarasada 9.0 a kadar destek sağlıyor... lütfen yardım 2 gündür pc formatlıyorum :D ancak dank etti kafam

mcrq6q.jpg

XP'ye DÖnmek istemiyorum... bundan oncede win 7 kurdum defalarca böylesi ilk oluyor...2 kere format attım

çok ilginç. muhtemel sebepleri sıralıyorum. Klavye bozuk, ekran kartı sürücüsünde problem, klavye dil seçenekleri ayarlı değil. Bi de şeye bak bu oyunları uyumluluk modunda çalıştır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...