Jump to content

Müzik Dosyaları

Recommended Posts

slm arkadaşlar benim müzik dosyalarıyla bu ara bi sorunum war yeni farkettim ne kadar zamandır war bilmiorum müzik dosyalarına sağ tıklayınca özelliklerden özet gelişmiş sekmesinde sanatçı yıl tarz felan gibi çıkan özellikler hiç bi albümde çıkmıoyor artık sistem temiz kaspersky 7 kuulanıorum anlamadım neden böyle biçözüm bilen varsa yardımcı olsun bi zahmet...

http://www.mediafire.com/file/ziokju4jzyj/AudioShellv13.EXE[/CODE]

Bunu kullan, bence işine yarar. Küçük bir eklenti ve yine sağ tık özelliklerden girip düzenleme yapıyorsun. Katılımsız kurulumdur!

o senın kullandın windowstan kaynaklanıyor buyuk olasılık modıfıye xp lerde bazı eklentılerı cıkarıp bı kac ayar yapınca bazı seyler gıdıyor

saol kardeş bayaa işime yarayacak bu eklenti buna neyin olduğunu bi anlamadım diğer pcde denedim onda herşey normal demekki benim sistem yawaştan kayıyor :dribble: şimdilik idare edelim bakalım buna tam çözüm bulan warsa yazsın arkadaşlar :clapping:

o senın kullandın windowstan kaynaklanıyor buyuk olasılık modıfıye xp lerde bazı eklentılerı cıkarıp bı kac ayar yapınca bazı seyler gıdıyor

evet kardeş modifiye xp kullanıom ama daha önce yoktu bu olay yeni oldu 2 hafta önce felan düzgündü ne olduysa bu 2 haftada oldu :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...