Jump to content

İlginç Bir Kasma Sorunu

aytekin44

Recommended Posts

Bu sorunu sadece XP'nin Sp1 ve sonrasındaki sürümlerinde yaşamaktayım.Servis paketi olmayan saf sürümde en ufak sorun yok.

Knight Online oyunu çalışırken media player hariç bütün müzik oynatıcılarından herhangi biriyle mp3 veya başka bir tür ses dosyası dinlediğimde oyun felaket derecede çok kasıyor.Programı kapatınca oyun normale dönüyor.Kasma sorunu sadece oyunda oluyor.Media player ile sorun çıkmıyor.

TNCXp ile de aynı sorunu yaşıyorum.Farklı versiyon ses ve ekran kartı driveri denedim genede sorun çözülmedi.Kesin çok kolay bir çözümü vardır ama yapamadım.

Windows Vista/7 de sorun yok.Onlarda herşey sorunsuz çalışıyor.

Ses kartı: Realtek HD

Sistemin hakkında genel bilgi aşağıdaki resimdedir.

Yardımcı olabilecek herkese şimdiden çok tşk ediyorum.

Ayrıca exa radyo yu açtığımda diğer bütün müzik oynatıcılardan daha çok kasıyor oyunu.Deli olmamak elde değil.

1448fmg.jpg

bilgisayarını sp3e yükselt ve hoparlör açıkken ses driveri kurmayı dene ekran tanıyıcı kullanarak ekran driveri kurmayı dene kasmıyacak en uygun driveri yükliyecektir.

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Bilgisayrınıza güze bir virüs taraması yaptırdınızmı ? Eğer yapmadıysanız Norton, KV veya ESET ile yapın en sonda Comfixleyin garanti olsun ondan sonra sorun düzelmez ie tekrar yazın.

Knight Online sesleri açıksa kapat kapalıysa aç. Alt tab yaptığın zaman winamp kapatma durdur sadece bak kasıyor mu eğer kasıyorsa winamp kapat tekrardan oyna devam et kasmaya devam ediyorsa w7 yükle kurtul

• 2 hafta sonra ...

belki aranızda hiçkimse beni tanımıyor ama bilgimi paylaşmak istedim net aleminde ismim Neyzen Muhammed Ve Bende Modifiye Düzenleme Ve Cpu ayarları filan bios düzenleme vb işlerle uğraşmayı severim senin sorunun eğer sadece müzik yürüttüğünde oluyorsa hardiskinin önbelleği veya ses kartının önbelleği kasıyordur mail adresim bu neyzen_muhammed @ w-indowslive.c-o-m

ekle pc girerek düzeltim hadi iyi günler s.a

• 1 ay sonra...

<b>Bilgisayrınıza güze bir virüs taraması yaptırdınızmı ? Eğer yapmadıysanız Norton, KV veya ESET ile yapın en sonda Comfixleyin garanti olsun ondan sonra sorun düzelmez ie tekrar yazın.</b>

slm tnctr kulanıyorum içindeki antivürüs progamı nod 32 kulanıyorum bu antivürüs progamı 50yılık lisansız ne yapmamlazım

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...