Jump to content

Mxp - Yardımlarınızı Bekliyorum...

By_hdR*

Recommended Posts

Öncelikle S.a Arkadaşlar,

Ben Mxp v3 İşletim sistemini Kurdum, Çok Memnunum Fakat Bazı problemler var , Yardımcı olursanız Sevinirim...

Sorun : Resim Dosyalarını Açamıyorum , Sağ tıklıyorum Herhangi menü gelmiyor, Pc de virüs vardır dedim , virüs programı yüklüyecem oda olmuyor kabul etmiyor , Neden Dolayıdır Arkadaşlar ? Yardımlarınızı Bekliyorum...

Saygılarımla...

pc de virüs var ayrıca antivirüs ü kurdurtmuyor kurulu olan antivirüsü de kaldırtmaz bazı virüsler bilgisayarında yüksek ihtimalle virüs var !

İlk Öncelikle , Önerini Sunduğun için Teşekür Ediyorum.

Sorunuma Gelince , Yeniden mi Format Atayım , Yoksa D de Filandamı virüs var , Ben Mxp v3 ü kurmadan önce, avira ile pc taratılmış ve 0 virüs ile karşılaşmıştım daha sonrasında hemen kurdum . ilk defa kurdum diyede hata vermiş olabilirmi acabA ??

Ne Öneriyorsunuz ? Yeniden mi Format Atayım... Yoksa Farklı Bi İşletim sisteminimi Kurayım. ??

İlgilenenlere Şimdiden TeşekkürLer,

mk_29 , kardeşim ben arkadaştan dvd olarak aldım yaklaşık 2,5 gb felan tuttu, fakat aynı cd den başka pc yede atıldı resim dosyalarını filan açtı sorun yok , ben şimdi yeniden aynı formatı atayımmı ??? yoksa , farklı bi işletim sisteminimi kurayım , yada sizin önerebileceginiz bi işletim sistemi varmı , sade ve driverları kendisi bulabilecek ?? Şimdiden Çok Teşekkür ederim Forumdaki Tüm Arkadaşlara,

arkadaşım ben indirdim kurdum memnun değilim

nerden indirdim derseniz

çöper giden b konu vardı spycas1 yazmıştı

orda var sorunsuz mxp v3

deneyin

onlıne oyun hilelerinden falan oluyor

mavi ekranda alırsın yakında

sonra pc açılmaz erkenken verileri yedekle tavsiyem bu

antivirüs görmiyü zaten o virüsü

işletim sistemi perfect xp kur sonra mxp den driverleri yüklersin

arkadaşım ben indirdim kurdum memnun değilim

nerden indirdim derseniz

çöper giden b konu vardı spycas1 yazmıştı

orda var sorunsuz mxp v3

deneyin

onlıne oyun hilelerinden falan oluyor

mavi ekranda alırsın yakında

sonra pc açılmaz erkenken verileri yedekle tavsiyem bu

antivirüs görmiyü zaten o virüsü

aynen katılıyorum

arkadaşım farklı xp yükle sonra bilgsayarı aç windows açıldıktan sonra mxp v3 dvd sini tak otomatik kutu gelecek oradan driver yükle var ona tıkla hepsi yüklenir bilgim kadarıyla böyleydii

ben şu an mxp v3 den yazıyorum hiç sorun yok canavar gibi :) benimde bi kurduğum mirc programından dolayı 2 hafta önce bilgisayarımı virüsler sarmıştı. ben ilk önce bi eset kurdum onla temizlik yaptım 400 den fazla virüs buldu. sonrada sıfır dan mxp ile format attım. ve artık sağlam bi antivirüs kurmadan bilgisayar kullanmıyom :) ben morning forumdan gitmeden önce ondan almıştım dvd setini.

yalnız tek bir sorun var o da önemli değil; başlta menüsündeki mxp destek i kaldıramıyorum. ayar merkezinde var onu kaldırma ordan olmadı, prograların içinde reg kaydı var kaldırmak için onlada olmadı. bi yardım eden olsa bu konuda sevinirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...