Jump to content

Hacklendim :s Yardım ?

S.W.A.T

Recommended Posts

walla büyük ihtimal hepsinde aynı şifre kullanmışsındır ve seni tanıyan biri yapmıştır ?

adamla konuş benimle alıp veremediğiniz yok bana hesabımı geri verin diye

inş alırsın bundan sonra alternatif eposta kullan ve eposta kimse bilmesin

çalınırsa kurtarabilirsin

walla büyük ihtimal hepsinde aynı şifre kullanmışsındır ve seni tanıyan biri yapmıştır ?

adamla konuş benimle alıp veremediğiniz yok bana hesabımı geri verin diye

inş alırsın bundan sonra alternatif eposta kullan ve eposta kimse bilmesin

çalınırsa kurtarabilirsin

Halen bizim ülkemizde bruce force yöntemiyle şifre çalmaya çalışan insanlar varken şifreleri farklı olan facebook,rapid şifrelerini çalmak çok zor dediğiniz gibi büyük bir ihtimal aynı şifre kullanmıştır.. Çalan kişinin geri vereceğini sanmıyorum bu tür kişilerin durumu genelde aynı gövde gösterisi adında çocukca oyun oynuyorlar. Büyük bir ihtimalde şu olabilir (olmaz demeyin) sizi yakından tanıyan sizinde güvendiğiniz bir kişi ve hiç duymadığınız kullandığı bir rumuzla bunu yapabilir eğer hesabınızı geri verirse bunu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim

Hepsinin aynı anda gitmesini anlıyorum. rapid için [email protected]'a onlardan gelmiş bir maile cevapla yaparak ingilizce metinle hesabının çalındığını belirt şifreni değiştirerek sana veriyorlar hesabı tabi maili de senin mailin yapıyorlar. ayrıca sağlam bi keylog yemişsin gibi duruyor. tavsiyem spyware doctor antivirus kurmandır. aynısı benimde başıma gelmişti çünkü

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...