Jump to content

Türk Yapımı Oyun Dünyayı Sarsıyor

mucit41

Recommended Posts

Türk yapımı oyun dünyayı sarsıyor

540920090724033510942.jpg

30 Nisan 2010 - Haber 7

Türkler Oyun dünyasında! Son zamanlarda sıkça konuşulan Mount & Blade'in yeni versiyonu Warband dünyada büyük ilgi görüyor. İşte oyunun incelemesi...

Türk oyun geliştirici ekibi Taleworlds'ün hazırladığı Mount & Blade, uzun zamandır oyun dünyasında adı geçen bir yapım. Şimdilerde ise Mount & Blade: Warband popüler! İlk oyunun geliştirilmiş bir versiyonu olan Warband, RPG severlere kuvvetli bir alternatif olarak geldi. Teknoloji sitesi ShiftDelete.Net bu oyunu ayrıntılı şekilde inceledi...

11272625804.jpg

Çoklu oyuncu seçenekleriyle genişletilen yapımda, 64 kişiye kadar Deathmatch, Team Deathmatch, Capture the Flag, Conquest, Battle ve Siege modları bulunuyor. Ancak yapımın asıl iddialı olduğu konu, tek kişilik geniş senaryo modu.

21272625834.jpg

Tamamen Türkçe

Eğer daha önce Mount & Blade deneyimi yaşamadıysanız, öncelikle eğitim bölümlerini (Başlangıç Eğitimi) oynamanızı tavsiye ederim. Burada farklı seviyelerdeki NPC'lerden eğitim alabiliyorsunuz. Asıl senaryo heyecanına atılmak istiyorsanız, "Yeni Oyuna Başla" seçeneğine tıklamalısınız. Böylelikle Mount & Blade: Warband heyecanı başlıyor.

31272625852.jpg

Evvela karakter yaratarak adım atıyoruz oyunun dünyasına. Bunun için öncelikle bir geçmiş planlamalıyız. Tamamen Türkçe olan yapımda, kolaylıkla nasıl bir geçmişiniz olduğunu tasarlayabiliyorsunuz. Oyun size birkaç soru soruyor ve bunların yanıtlarına göre hem karakterinizin özellikleri değişiyor, hem de hikayesi...

İncelemenin devamına ulaşmak için

http://shiftdelete.net/mount-blade-warband-pc-incelemesi-20220.html[/CODE]

KAYNAK:

[CODE]http://www.haber7.com/haber/20100430/Turk-yapimi-oyun-dunyayi-sarsiyor.php[/CODE]

paylaşım için teşekkür ederim dostum oyunu tam anlamıyla inceleme fırsatım olmadı fakat oyunun güzel olduğu her halinden belli tabiki geliştirilmesi gereken yerleri var fakat oyun oynamayı seen kullanıcılar için mutlaka edinilmesi gereken bi oyun olduğunu düünüyorum

inanmıyorum

gerçekten çok iyi oyun

Sanırım bu oyun paralı free değil,oyun meraklıları seriali satın alıp pc lerine yükleme sureti ile internet tabanlı olsa gerek oynuyorlar bence.

crackı var onlıne crack ve offline crack

lisans istersen 25 tl

d&r da var

Online oyunmu bu bilginiz varmı.

abi bu oyunu 3 yıldır oynayan biri olarak cevaplayayım

warbandda onlıne ve multiplayer mod var

ama counter gibi bir kapışma yani kimkime dumduma

ama internetin yoksa onlıne gibi oyun

yanlız vergilerinizi kaptırmayın haaa vergi kaçırıyolar köylüler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...