Jump to content

Windows 7 Entegre Edilen Programları Kaldırmak?

NoKTaiN

Recommended Posts

windosws 7 ye entegre edilen key activator programını cd den cıkarmamın veya activatorü iptal edebilme imkanım var mı ?Kısaca windows 7 cdsindeki entegre edilen programları kaldırmak isityorum ?

heralde ben yanlış anlaşıldım veya derdimi tam anlatamadım....Şimdi bende windows7 diamond var bu siteden indirdim ve activator entegreli .ben bu entegre edilmiş olan activator programını windows7 diamond dan cıkarmak istiyorum.... (inşallh bu sefer doğru anlatabilmişimdir )

nasıl yapıldığını bilmiyorum ama elindeki cd yi pc ye kaydedip onu nlite ve benzeri bir programla açıp istediğini çıkarabilirsin

yanlış konuşuyon bu işi yapan vlite ama vlite sadece bileşen silmek için kullanılır.

öncelikle crack yada programların nasıl entegre edildiğini bilmemiz gerekiyor:

1. oem klasörü ile entegre edildiyse iso dosyasını açıp sources içinden crack dosyasını silebiliriz.

2. direk install.wim içine konduysa gimagex, imagex, dism yada benzeri bir programla install.wim dosyasındaki imajı açıp crack yada programı bulup silebiliriz tabiki bu programı çalıştıran komut dosyasını da silmemiz yada değiştirmemiz gerekiyor yoksa programı çalıştırmak için kurulumda bekleyecektir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...