Jump to content

Xp Istek

Bay_RC

Recommended Posts

Selam tnctr ailesi. Ben forumda aradım fakat istediğim neticeye ulaşamadım belkide yoktu bilmiyorum.. Benim istediğim / aradığım xp: Format atıldığında driver'ları otomatik yükleyen, orjinal msdn sp3'lü İkonları değişmemiş orjinal xp ve haliyle buna ie8, mp11 ve sp3 dahil bir xp lite arıyorum. Driver'lı olursa boyutun büyüyeceğinden vga ve ses driverları olsun yeter ve tabiikide buna sata driverları entegre olsun.. Birde cd boyutunu'da aşmasın ve El ile yükleme olursa çok daha iyi olur .. Neler önerebilirsiniz? Yorumlarınızı bekliyorum....

sata ve ethernet var diğerlerini internetten indirebilirsin ethernet kurulunca

sistemin gayet güzelmiş. Ama bana el ile yükleme ve birde hazır indirmişken vga ve ses driverı olanı lazım.. Teşekkürler...

sistemin gayet güzelmiş. Ama bana el ile yükleme ve birde hazır indirmişken vga ve ses driverı olanı lazım.. Teşekkürler...

Vga ve audio entegreli cdlerde şuna rastladım anakartın asus ise (sadece örnek) sounmax ses driverine sahipse kurulumda 35. dak dana sonra mavi ekran çıkıyor nvidia ekrankartlarında ise kurulduktan sonra nv..vs bir ileti geliyor başlangıçtan kaldırsan bile gitmiyor tabi ki hepsinde değil bazılarında.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...