Jump to content

Gelmiş Geçmiş En Hızlı Ferrari O!

Bırak Gitsin...

Recommended Posts

20100426201442.jpg

Ferrari'nin gelmiş geçmiş en hızlı yol otomobili olarak dikkatleri üzerine çeken Ferrari 599 GTO modelinin dünya tanıtımı, Pekin Otomobil Fuarı'nda gerçekleştirildi.

670 beygirlik V12 motora sahip Ferrari 599 GTO, 335 km/s'nin üstünde ulaştığı son hız değerinin yanı sıra 0-100 km/s hızlanmasını sadece 3.3 saniyede tamamlamasıyla dikkat çekiyor.

Sadece 599 adet üretilecek olan Ferrari 599 GTO, Türkiye'de 599 bin Euro'dan başlayan fiyatlarla satılacak.

Kaynak: Chip

Tamam Ferrari sahibi olmak kullanmak bir ayrıcalık ancak o paraya değer mi hiç de karşılığını vermiyor bence. Mitsubishi Evolution X FQ modeli 1998 cc ve 0-100'ü 3.8 sn fiyatı ise $76,000 aradaki fark aşırı fazla ona bineceğime 10 tane Evo gibi araç alırım daha fazla havam olur :)

Niye 600 değil ?

Birisi benimdi, siparişi çook önceden verdim :p

Darısı bizim başımıza demek düşüyor :rofl:

bende vardı bu.

üstüne sinek sıçtı hurdacıya verdim :Q

Neden hurdacıya verdin biz onu temizlerdik. :yahoo:

dostlar şimdi burda araç kaliteye mi, hıza mı binmek yoksa tamamen hava atmakmı ben karar vermededim 599.000 € verir paramı orasını bilemem (okadar param hiç olmadı belkide hiç olmayacak) ama bir honda cıvıc benim işimi çok daha fazla görür hem modifikasyon yapılabilr hemde en azından kaza yapınca intihar etmek zorunda kalmam :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...