Jump to content

Katılımsız Programda Reklam Koyma

Recommended Posts

Merhaba arkadaslar.1-2 gün önce bir program indirdim program katılımsız idi.programı kurmak için tıkladıgında kurulum arkaplanda kuruluyordu fakat ekranın sag alt kenarında reklam cıkıyor.biraz karıstırdım kurulum için tıkladıgında kur.cmd diye bir dosya acıyor ve içinde su kodlar var.

setup.exe /VERYSILENT /SUPPRESSMSGBOXES /NORESTART /SP-

del setup.exe

x.exe

del x.exe

del kur.cmd

benim istedigim bu reklamı hangi programla yapabiliriz bizimde yapmamız için yardımlarınız için tskler.

Reklam olarak koydugu dosya bu linktedir.

http://rapidshare.com/files/380895196/x.exe.html

MD5: 9254329DD329C85A03C2F4260801309C

Sanırım katılımsız.com un reklamından bahsedıyosunuz ancak bu reklamların ıcerıgı verıceklerını sanmıyorum sıte yonetıcılerıyle konusman lazım

bence o kadar abartmıyalım :D

aslında sizin istediğiniz splash nag yani reklam öğesi. bunlar bir çok programlama ile yapılabiliyor. zaten bunlarda birerer programcık fazla işlevi olmasada :D sizin verdiğiniz sanırsam vb ile yazılmış.

bu adresten portable programlar için nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatılmış. üstelik autoitle yapılmış bir sürü reklam öğesi var bu sitede aratırsanız kendinize göre bulursunuz. size kolay gelsin saygılarımla.

Sanırım katılımsız.com un reklamından bahsedıyosunuz ancak bu reklamların ıcerıgı verıceklerını sanmıyorum sıte yonetıcılerıyle konusman lazım

katilimsiz.com'da burdan aldı zaten...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...