Jump to content

Xp De Masa üstü Görünmüyor

kemallx

Recommended Posts

selam değerli arkadaşlar önce eğer konuyu yanlış yere açtıysam kusuruma bakmayın pc de sorun var buraya zor geldim konu şu pc açılıyor fakat hiç bir masa üstü gelmiyor ayrıca hiç işlemde yapmıyor bir tek ctrl alt del yapınca görev yöneticisi çıkıyor oradan bişiler yapmaya çalışıyorum pc de foto basılıyor görev yöneticisinden masa üstündeki resimleri alıp d ye attım ama istiyorumki başlat daki sistem geri yüklemeye göre bir kaç gün geri alsam pc düzelirmi gerçi o menüye zaten ulaşamıyorum bunun bir yolu varmı? format en son çarede kurulu programları bir daha ayar yapmak zor geliyor ama tabi olmzasada mecburen yapacağızda bu işleri daha iyi bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim saygılar

yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkürler hepsini denedim ama sonuç olmadı yani masa üsdü gelmiyor ne kadar geriyede dönsem düzelmedi format attımda kurtuldum bu arada tekrar konuyu yanlış yere açmışım onun içinde kusuruma bakmayın bir nevide o esnada mecbur gibi kalmışdım pc sorunluydu saygılar

bu sorun genelde winlogon.exe sorunu oluyor.

yada windows başlangıç a explorer.exe eklenirse çözüm oluyormu bilmiyorum ama denemekde fayda var.

her ne kadar sen format atsanda tekrar sorun olucaklara yazıyorum :)

Yeniden format atmak istemiyorsanız sanal makineye windows xp kurup ordan explorer.exe dosyasını bi usb vs kopyalayın.Daha sonra komşunun pcsinde windows açılmadan f8 e basıp güvenli moddan açın ve o aldığınız explorer.exe yi C:/Windows klasörüne kopyalayın üzerine yazın yane.Sonra normal olarak başlatın pcyi.Belli olmaz ama yinede deneyin explorer.exe den kaynaklanıyor olabilir geçen win7 de explorer.exe değiştirdim ve logonda giriş yaptıktan sonra pc siyah ekran oldu ve hiçbirşey gözükmüyodu orjinal dosyalarla değiştim oldu.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...