Jump to content

Xp Aero Extreme 'youtube' Sorunu Yardım Lütfen?

saxblue

Recommended Posts

Xp Aero Extreme işletim sistemini kurdum ama youtube a giremiyorum nedense. dns adresini değiştirdim gene olmadı. sayfa görüntülemiyor yani. sanki internet bağlantım yokmuş gibi sayfa görüntülenemiyor deyip kalıyor... youtube a giriş eklentisi diye bişey varmış bu sistemde acaba onunla ilgili bir sorun mu??? bu konuda acil yardım istiyorum çok teşekkürler

1.'si sadece youtube'mu yoksa internet mi açılmıyor?

soun bu ise sorun driver'ları kurmamış olabilirsin.

eğer sadece youtube açılmıyorsa, altta verdiğim programı dene.

Please register to see this content.

1.'si sadece youtube'mu yoksa internet mi açılmıyor?

soun bu ise sorun driver'ları kurmamış olabilirsin.

eğer sadece youtube açılmıyorsa, altta verdiğim programı dene.

evet katılıyorum. yada dns yi 8.8.8.8. 8.8.4.4 yapıp dene, bide yada güncelle ie7 ise 8 yap

Öncelikle DNS'lerini sıfırla. Sonra başlat çalıştıra aşağıdakini yaz.

%systemroot%\system32\drivers\etc

"hosts" dosyasını sil. Şimdi youtube' a girmek istediğinde mahkeme kararı vs. uyarı alman gerekir. Sonra dnslerini aşağıdaki gibi değiştir.

208.67.222.222

208.67.220.220

@bilalozkan7 abicim dns ayarlarıda 8.8.8.8. 8.8.4.4'ü kullanmanı tavsiye ederim. 1 mbit 4gb kotalı kullanıcıyım. donload hızı 150 kb/sn civarı :D

Benim kullandıklarım Open DNS. Bende rapidden indirme yaparken gece 1 MB/S yazıyor IDM'da :) 950'den aşağı düşmüyorum. Birde uzun zamandır kullanmadığım DNS kalmadı. İçlerinde en sağlam olanı her zaman Open DNS. Neder dersen bazı sitelerde kullandıgımız diger DNS ler ile acılmıyor. Sayfa görüntülenemiyor diyor. Ama Open DNS'de böyle birşey daha hiç yaşamadım. Onur ayrıca fazla download yapma bak :) 4 GB çok yüksek birşey değil biliyorsun.:)

Öncelikle DNS'lerini sıfırla. Sonra başlat çalıştıra aşağıdakini yaz.

"hosts" dosyasını sil. Şimdi youtube' a girmek istediğinde mahkeme kararı vs. uyarı alman gerekir. Sonra dnslerini aşağıdaki gibi değiştir.

sorunumu sizin yönteminiz çözdü. üşenmeyip cevap yazdığınız için teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...