Jump to content

Engellı Sınavı Basvurusu...

oca57

Recommended Posts

bugun askeriyeden cürük raporum geldı gozlerımde 6,25 e 3,50 oranında hıpermetrop var fakat gelen kagıtlarda engellı oranım % cınsınden belırtılmemıs....

bugun de engellı sınavı basvuruları basladı ben bu engelleı oranımı nasıl ogrenebılırım acaba...

sımdı bu elımdekı kagıtlarla gıtsem basvurumu yaparlarmı acaba ....???

bu arada bır ıkı kez daha acmıstım boyle bır konu umarım buna cevap yazılır........

gereklı belgeler...........

1- İş Talep Formu (Başvuru yerinden temin edilecektir.),

2- (1) Adet Vesikalık Fotoğraf,

3- Sağlık Kurulu Raporu Fotokopisi (Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelikle belirlenen sağlık kuruluşlarından alınacak.).[/CODE]

öncelıkle merhaba sorununa yardımcı ola bılırsem ne mutlu

öncelikle askeriyeden aldıgın curuk raporu sivil yasamda hıc bır yerde gecerli olmuyo uzulerek belırtım

hakem hastaneden heyet raporuyla belırlenmıs rapor gecerlidir (benımkı Ankara Numune Hastanesınden)

ayrıca bılgı acısındanda belşiirtim hakem hastanelrden aldın özürlü raporuda askerıyede gecmemektedır yenıden muyane yapılman gerekır

gelelım sorunana

oncelıkle yapaman gereken en yakın hakem hastaneye özürlü raporu icin baş vurmak (10 gün icinde cıkar) aldıgın özürlü raporu %40 ve üzeri olması lazım özürlü imtahanına gire bilmen icin 40 altındakı rapor hıc bişiye yaramaz %40 ve üzeri rapor alırsa otobus lerde indirimli kullanma sansın dogar ve ayrıca ankara icin solim su idaresıne senın adına bas vurursan su faturanda &60-%90 arassında indirim uygulanır

aklına takıla bişi olursa mesaj at veya buraya yaz ben cevaplarım

Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...