Jump to content

Autorunvir 1.0 Autorun.inf Virüsünü Silme Programı

BuRak2677

Recommended Posts

Öncelikle Alıntıdır Ama Yararlı Olacağı İçin Paylaşıyorum ve Her Zaman Gereklilere Taşınmalı Sanırım.

Ve indiren arkadaşlar linklerin ölmemesi için başka sitelere upload etsinler alternatif link olur hiç değilse..

1.resimde temiz olan C: sürücüsünü taratırıyorum :

e144ns.png

2.resimde göründüğü gibi sürcünün temiz olduğu programımız tarafından uyarı veriliyor:

b4dsv4.png

3.resimde şüpheli olan flash disk tarattırıyoruz :

xmmjk3.png

4.resimde görüldüğü gibi virüs bulunduğunda virüs siliniyor ve uyarı veriliyor:

qpm2qb.png

AutorunVir:

Bazen en iyi anti virüslerin bile gözden kaçırdığı virüsleri bir çırpıda siler.

Programı kaldırma özelliği bulunuyor.

Program küçük çaplıdır bilgisayarı asla kasmaz yavaşlatmaz.

İlk kullanımda tüm sürücülere uygulayın.

Daha sonra bilgisayara takılan flas disk - mp3 - telefon - hafıza kartı - taşına bilir harddisk gibi sürücülere açmadan önce uygulayın böylece virüslerden kurtulacaksınız.

Formattan sonra diğer sürücüleri açmadan bu programla taratırsanız virüsün bulaşmasını engellersiniz.

Autorun virüsleri Windows'a neler yapar :

Bilgisayara virüs bulaştırır kullanıcıların yekkilerini kısıtlar (gizli klasörleri göstermeme sorunu , Regeditin açılmaması, Görev yöneticisini kapatılması v.s) Çoğalabilir format atma sonrası bile silinmez ise windowsa yerleşir diğer sürücülere atlar.Windowsa trojan , keyloger bulaştırabilir ...

İndir:

Tamamen kendim kodladım bi teşekkürü eksik etmeyin.

http://www.ziddu.com/download/9589452/AutorunVir1.0.rar.html[/CODE]

Arkadaşlar sizden bir diğer ricam ise lütfen bildiğiniz autorun virüslerini buraya yazınız.

copy.exe gibi

bu şekilde programın gelişmesine yardımcı olabilirsiniz ..

Sağol kardesim Allah Razı Olsun,bende böyle bir program arıyordum. Okuldaki bilgisayarlara flash diskimi takınca hemen bir autorun dosyası bulaşıyor . Siliyorum fakat bir zaman sonra tekrar geliyor . Virüsün ismi amvo idi galiba tgyt.exe gibi virüs bulaşıyordu isminden tam emin değilim. Neyse Başarıların Devamını Dilerim ! iyi geceler !

s.a programı ben kodladım hatalar olabilir Kur.exe'yi sadece avira görüyor icinde virüs kodları kesinlikle yok yaz kullandıgım programda bi sıkıntı olabilir.mesut akdeniz kardeşim senin sorunun bilgisayarında aktif olarak bir virüs bulunması olabilir bu programın kodlarını çalıştırmıyor olabilir virüs olduğundan eminsen eset veya kavdan güncelle bilgisayarını bi tarat , enkısa zamanda programın eksikleri giderilecek ve bu programı aktif virüsleride silebilmesi için lütfen destek olun bilidiğiniz autorun virüslerini yazın yazan arkadaşlara teşşekür ederim emaillimi de silmesen iyi olurdu oraya yardım için ulaşanlar olabilir . ben tekrar vereyim sa-ko(at)hotmail.com.tr mail gönderin eklemeyin

Aşağıda ki virüsler en çok sıkıntı yaşatan virüsler. bu konuda da çalışma yaparsan baya faydalı olacaktır.

newfolder.exe

Virus.Win32.Agent.aw.a

Virus.Win32.AutoIt.a.a

Virus.Win32.AutoRun.abt.a

im.worm.win32.sohanad.bm.a

im.worm.win32.sohanad.t.a

Trojan.Win32.Agent.abt.aTrojan-Downloader.Win32.AutoIt.aa.a

Trojan-Downloader.Win32.AutoIt.q.a

Trojan-PSW.Win32.OnLineGames.mgw.com.a

Trojan-PSW.Win32.OnLineGames.pno.a.com

Virus.Win32.AutoRun.ajn.com

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...