Jump to content

1.5 Milyon Facebook Hesabını Sattı

kanlıkefen

Recommended Posts

Adını Kirllos olarak duyuran ve 24 yaşında olan Rus bir hacker, Facebook hesaplarını çalarak kendisine yeni bir kazanç kapısı yarattı. Bugüne kadar tam 1.5 milyon hesabı ele geçirerek, sosyal ortamda arkadaş sayısı fazla olan hesapları 25 ile 45 dolar arası fiyatlara başkalarına sattı.

facebook1272091041.jpg

Facebook yönetimi tarafından yeni duyulan bu olayın sonucunda, satıldığı belirtilen hesaplar anında silinmeye başlandı. Kirllos'un yaptığı bu hırsızlık olayı ile ilgili olarak Facebook'taki her 300 kullanıcıdan birinin hesabını çalıp sattığı belirtildi.

Kaynak
www.shiftdelete.net[/CODE]

Facebook hesaplarını satanın amacı belli de satın alan adamın amacı nedir acaba? Neden salak bir hesap için 20$ para verilsin ki?

1.500.000 Hesap bir o kadar kullanılabilir Mail adresi demektir.Kullanılabilir Mail adresi ise Reklam ve paradır.

katılıyorum :good:

İşte Vermesinde :D

arkadaşlar konuyla alakalı değil ama googleye facebook yazınca yeni bi site var ilk srada tersten yazılmış neyin nesidir bu ???

http://en-ud.beta.facebook.com/[/CODE]

Valla bein facebook hesabı www.facebook.com'da açıktı siteyi girdim yine facebook hesabım geldi bir fark göremedim

İşte Vermesinde :D

Valla bein facebook hesabı www.facebook.com'da açıktı siteyi girdim yine facebook hesabım geldi bir fark göremedim

acaba bu yolla milletin fecebookunu elegeciriyor olmasınlar

benzer site üzerinden kullanıcı adı ve şifre alımı yani olabilir

internette herşey mümkün

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...