Jump to content

Ttnet 8 Mbite Kadar İnterneti Olanlar Hızınız Kaç?

KemalALKIN

Recommended Posts

TTnet 8 Mbite kadar İnterneti Olanlar TTnet Hızınızı Kaç Mbit Veriyor?

Bende İlk 3 Ay 12 mbit sonraki aylar 4 mbit sürekli kopmalar şu bir kaç aydır 6 mbit ve şu sıralar kopmalar çok çok az oldu

modeminizin arayüzüne girip adsl ye tıklayın ve hızzınızı yazın

arada sırada bende 6016 kbps nin üstünde oluyor

AirTies modemler için 192.168.2.1 ile arayüze ulaşabilirsiniz

modeminizin şifresini hiç ellemediyseniz

kullanıcı adı ttnet veya admin

şifreniz ttnet veya 123456 gibi olabilir

Saygılar

KemalALKIN

konuyu iş olsun diye açmadım lütfen böyle yorumlar atmayınız

arkadaşım ben ilk geçtğimde hızım 585 kb buluyordu sonra 2. gün sık sık kopmalar başladı açtım bildirdim adamlar bana hattınız bu hızı desteklemiyor dedi ve beni eski tarifem olan 1mbps hıza geçirdiler bende 1 ay bekleyip eski tarifeme geçtim tabi o arada banada 3.5 lira kazık attılar ki allahtan büyük bi mebla değil :D ....

download 8192

upload 797

:pardon:

uploadım 800 :D keşke senin gibi uploadım olsaydıda downum öyle olaydı ah ulan ah

haziran 8 çarşamba 08:30 da sözleşmem bitiyor bidaha bağlantı vermiş olurlar devam ettirirsem hızda yüksek gelir doğal olarak

• 2 hafta sonra ...

aynen 1 megabaytı görüyorum bazen, upload da genellikle 80-85 arasında gelip gidiyor. şu da var aslında sörvıra uzaklığımızda önemli. ttneti aradım bazen hat kopuyo diye bana 8 megabiti buradaki sörvırın karşılamadığı söylendi düşürdüler bi baktım hala 8 megabitteyim :D

üniversitede bir internet var düşman başına bir de buradaki herkesin, selçuk üniversitesi kampüsünde yaklaşık 900 bilgisayarda windows yüklü BİLMER var, interneten dosya indirirken 6 magabaytı gördüğüm oldu hemde aynı anda 15 dosya indirirken :D baktım etraftakiler internete giremiyo sızlanmaya başlıyolar hızı 5 megabaytta sabitledim ( yeter 899 bilgisayara 1 megabayt değil mi?) :D

konyadaki internet manyaklarını bekliyorum, giriş 1.5 ytl 9.30'da açılıyo çıkış akşam 20.30 yani yatak döşek ******ürüp yatabilirsiniz :D

benim 8064 ama ne zaman test yapsam 5000 den yukarı çıkmıyo bu neden olabilir kaç defa aradım ttneti modeminiz alıyor diyor 8 mbit i ama hızda değişiklik olmadı modeme bakıyorum 8064 gelen tmm alıyo ama nedense hiç test yaptığımda ve genel olarak baktığımda hç 8 mbit hızında değil neden olabilir arkadaşlar burası internet cafe kimseolmadığında test yapıyorum 5bin hatta bazan 4 bin müşterilre soruyorum hızda değişiklik yok diyorlar ama telekom modeminiz e 8 mbit geliyo diyolar modemin adsl bölümüne baktım tmm 8064 gelen var modemde sorun olabilirmi 5 yıldır aynı modemi kullanıyorum yeni alsam sorun düzelirmi arkadaşlar veya başka ne gibi sorun yüzündendir ?

Ne ballıymışsınız ya.Bende 720'lerde filan.Arada 400'lere filan düşebiliyor ama çok nadir.

En güzeli de 2 aydır 15 gb'ı geçiyorum (bu ay da dahil,2 günde 26 gb indirmişim deneme için) 2 aydır hız düşmedi.Sömürmeye devam.

İstanbulda bir arkadaşım geçti,onların da 640 filan.

İzmirde bir arkadaşım daha var onun 370 civarında ama o kablosuz modem kullanıyor,bunun da etkisi vardır diye düşünüyorum.

Değerler kb/s cinsinden bu arada,belirteyim.

benim 8064 ama ne zaman test yapsam 5000 den yukarı çıkmıyo bu neden olabilir kaç defa aradım ttneti modeminiz alıyor diyor 8 mbit i ama hızda değişiklik olmadı modeme bakıyorum 8064 gelen tmm alıyo ama nedense hiç test yaptığımda ve genel olarak baktığımda hç 8 mbit hızında değil neden olabilir arkadaşlar burası internet cafe kimseolmadığında test yapıyorum 5bin hatta bazan 4 bin müşterilre soruyorum hızda değişiklik yok diyorlar ama telekom modeminiz e 8 mbit geliyo diyolar modemin adsl bölümüne baktım tmm 8064 gelen var modemde sorun olabilirmi 5 yıldır aynı modemi kullanıyorum yeni alsam sorun düzelirmi arkadaşlar veya başka ne gibi sorun yüzündendir ?

Adamlar 8 mbit hız veriyorlar ama hat desteklemediğinden pratikte ulaşamıyorsun bu yüzden sorun.

ben airties rt 206 v2 kablosuz modem kullanıyorum (ttnet in verdiği modemlerden değil) ne hız düşmesi yaşadım nede bağlantı kopması upload ve download hızlarım kablosuz olmasına ramen herhangibir sorun yaşamıyorum saygılarımla...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...