Jump to content

Büyük Bir Arşive Hangi Programlar Eklensin.

casira

Recommended Posts

zx8783.jpg

67qzch.jpg

otklsk.jpg

Arkadaşlar AIO veya WPI olarak büyük bir arşiv yapma niyetindeyim.Sizlerden öneri istiyorum hangi programlar olsun.Bana yardımcı olursanız sevinirim.

Yukardaki resimlerdeki programlar benim aklıma gelenler.

Sizlerde hangi programların olmasını istiyorsanız yazarmısınız?.

Valla görünüşe göre pek ekleyecek program kalmamış bizler gibi ev kullanıcıları için ama yine de Ashampoo'nun tüm programları olsa iyi olur çünkü çok güçlü ve stabil oluyor programları.Unutmadan bir de Zemana Antilogger iyi gider.Şimdiden kolay gelsin.

ben genel olarak şunu eklemek isterim....şifresi zor bulunan....şöle örnek vereyim...kaspersky mesela bildiğim kadarıyla devamlı güncelleme istiyor yani bilgisayarda bulundurmanın bile bir anlamı kalmıyor nerdeyse hergün kasperky peşinde koşuluyo...böle zor programlar değilde....her yazılımdan bir iki tane ve kolay kullanılabilecekler olursa bence daha iyi olur zaten herkezin elinde olan programlar var...önemli olan temiz olması....kolay kullanılanlar...mesela ben hala nero 6 sürümünü kullanırım....sonrakiler okadar karısıkki....bide seçim konusunda türkçe programlara öncelik vermeniz daha ilgimizi çeker sanırım....şimdiden başarılar...teşk ederiz...

ben genel olarak şunu eklemek isterim....şifresi zor bulunan....şöle örnek vereyim...kaspersky mesela bildiğim kadarıyla devamlı güncelleme istiyor yani bilgisayarda bulundurmanın bile bir anlamı kalmıyor nerdeyse hergün kasperky peşinde koşuluyo...böle zor programlar değilde....her yazılımdan bir iki tane ve kolay kullanılabilecekler olursa bence daha iyi olur zaten herkezin elinde olan programlar var...önemli olan temiz olması....kolay kullanılanlar...mesela ben hala nero 6 sürümünü kullanırım....sonrakiler okadar karısıkki....bide seçim konusunda türkçe programlara öncelik vermeniz daha ilgimizi çeker sanırım....şimdiden başarılar...teşk ederiz...

Programların Tr olmasına öncelik verilebilir tabiki ama nero konusunda sana katılmıyorum.8.3.6.0 sürümü ne sisemi yoruyor ne hata veriyor harika yani ve çok kullanışlı.

artık aio arşivlerinin popülaritesi iyice söndü.neden dersen microsoft un son yıllardaki işletim sistemi bolluğu,programların güncelenen versiyonlarının her 2 ay gibi kısa bir sürede çıkması genel aio taleplerini dibe vurdu.genede sen bilirsin.ancak çok kalıcı olmaz görüşündeyim

Güncellemeli olmasına dikkat edeceğim ve ayrıca bazı programalrın eski sürümünüde vereceğim.Örneğin bazıları photoshopun cs2 versiyonun çok seviyor ben mesela Your Uninstallerin 2010 değilde 2009 sürümünü daha beğeniyorum.Officenin 2003 kullanıyor bazıları.

Programların Tr olmasına öncelik verilebilir tabiki ama nero konusunda sana katılmıyorum.8.3.6.0 sürümü ne sisemi yoruyor ne hata veriyor harika yani ve çok kullanışlı.

biz eskilerde kaldık)))...yinede teşk...yine sabırsızlıkla bekliyorrum...sadece tek isteğim var....hepsi rapidde olmasın ya..çapraz indirmeli linkler ekle olurmu))):..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...