Jump to content

Online Oyun Tavsiyenizi Bekliyorum?

miy33

Recommended Posts

merhabalar arkadaşlar ben akşamları iş çıkışından sonra mahallemdeki kahvehaneye takılıyorum lakin artık gitmek istemiyorum oraya (kötü bir alışkanlığım yok çok şükür sadece sohbet etme ve çayına domino oynama haricinde) bende eve internet alıp akşamları vaktimi pc nin başında geçireyim diyorum .lakin hangi oyunu oyayım karar veremedim hayatımda tek bildiğim oyun age of empires .ama 4.5 senedir yüzüne bile bakamadım.

geçenlerde metin 2 denemesi yaptım ama pc m kaldırmadı. bu oyunu tavsiye edermisiniz. kimiside World of Warcraft i tavsiye ediyor.online oyunlar ve gelişime açık oyunlarmış.

sizin tavsiyeni nedir acaba ?

metin2 yi kaldırmadıysa diğer oyunlarında çoğunu kaldırmaz Knight Online i kaldırır ama onunda b*ku çıktı malesef.

Counter Strike 1.6 var güzel olarak ama pc özelliklerinizi bilseydim yardımcı olabilirdim.

web tabanlı oyunlara yönelin okey , tavla , satranç gibi veya strateji oyunları kabilesavaslari,kingsage,ogame vs.

geçenlerde metin 2 denemesi yaptım ama pc m kaldırmadı. diyosun

metin2 online oyun içinde pc gereksinimi en az olandır .hemen hemen hepsini oynamış veya denemiş olan biri olarak tavsiyem pc ni iyileştirmen .tavsiye olarak şu an oynadığım oyun Rohan Online dır

benim bildiğim hilesi yok . çar item alış satışı kendi resmi sitesinden yapılıyo

http://www.icanfootball.com[/CODE]

2008 ağustos ayında başladım ara sıra girmediğim oldu ama şu an çok gelişmiş bir şekilde ve pc yormaz

değerli arkadaşım saolasın .ama belirtmeyi unuttuydum futbol tarzı oyunları joystik olmadan oynayamıyorum. hiç olmazsa maose ile kolay oynanabiliyor bunlar.

Ekran kartı alıcaksan sana ilk [R]oad [O]nline öneririm. Diğer taraftan ekran kartın olmadan adam akıllı oynayacağım oyun varmı dersen web tarayıcısı oyunlarını öneririm sana benim oynadığım OGAME var tavsiye ederim simülatör tabanlı uzay stratejisi oyunu ve online :)

Bence hic online oyun oynama zaman kaybı + işinden falan olursun bunlar gerçek ben 5 6 senemi verdim oyunlara hiç sarma bence normal oyun al oyna benim düşüncem

tabikide her şeyin fazlası zarar

ben bi ara oyuna daldımdı geri sıkıldım ve günde en fazla 10 dkk oynuyorum artık

sitres atmak için ideal bişi oyun sanal hayatta

şimdi oyuna çok düşkün gibi bir izlenim oluşturdum sizlerde sanırım :)

neyse fazla uzatmayayım

Okuduğunuz için teşekkürler

Saygılar

KemalALKIN

Bence hic online oyun oynama zaman kaybı + işinden falan olursun bunlar gerçek ben 5 6 senemi verdim oyunlara hiç sarma bence normal oyun al oyna benim düşüncem

kesinlikle katılıyorum arkadaşa.Bende 3 sene knight online diye berbat bir oyun var onu oynadım gerçekten bir bağlanırsan bırakman çok çok zor olur.Hele birde yüksek level bir oyuncun olursa ve birkaç sağlam oyun arkadaşın sonra kahveden çok paranıda yer zamanını da yer.Bugun son artık oynamıyacağım dersin ama bir bakmışsın kaçıncı son gününü oynuyorsun.Gerçekten internet kullanmayı bilene çok faydalı şeyler sunuyor.Kendini online oyun dışında ilgini çeken bir alana yönel.En kolayı bir web tasarımı olur uğraş derim tabi ilgini çekerse.Çünkü herkesin ilgi alanı farklıdır.Ama online bir oyuna yaklaşma derim.tabi karar yinede sizin.

Saygılarımla...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...